SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WFA werbuje Billa Goldberga!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5369

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647


Organizacja World Fighting Alliance (WFA) podpisała kontrakt z gwiazdą pro-wrestlingu - Billem Goldbergiem!

W błędzie są Ci, którzy myślą, że tak dobrze zapowiadająca się do tej pory organizacja zwerbowała aktora i gwiazdę udawanego, lecz kochanego przez Amerykanów i Japończyków mordobicia, aby oglądać jego popisy ringowe. Wręcz przeciwnie - Bill nie będzie walczył, a komentował pierwszą galę "WFA: King of the Streets".

Goldberg podobno, mimo iż karierę robi jak wiadomo w udawanym pro-wrestlingu, ma dosyć duży kontakt z MMA. Były mistrz WCW od zawsze interesował się sztukami walki i przez większość swojego dorosłego życia trenował muay thai i kickboxing. Założył też 'Extreme Power', gdzie dzieci i dorośli, jak i doświadczeni fighterzy mogą trenować muay thai. Obecnie Bill podpisał kontrakt na rolę w filmie "Half Past Dead" (remake 'mordobicia' z 1980 roku, w którym pierwotnie zagrał znany wszystkim Steven Seagal). Pracę nad filmem rozpoczną się w lipcu, w Los Angeles.

"Pasjonowałem się sztukami walki przez całe moje życie, trenowałem muay thai, założyłem 'Extreme Power' i mam stały kontakt z najlepszymi zawodnikami MMA" - powiedział Goldberg. "Kiedy WFA zaproponowało mi tę pracę, zobaczyłem, że rozpiska pełna jest elitarnych gwiazd MMA. Zrozumiałem, że jest to szansa na włączenie się w przyspieszoną 'ewolucję' tego sportu. Decyzja była impulsem, jestem podekscytowany moją przynależnością do WFA".

WFA ogłosiło też podpisanie umowy z dostarczycielem telewizji satelitarnej Dish Network.

"Goldberg jest legendą dla milionów Amerykan, a jego twarda, agresywna i surowa persona jest tym, czego szukało WFA" - powiedział Jeremmy Lappen, jeden z głównodowodzących WFA. "Podziela naszą pasję związaną z tym sportem i czujemy, że zwerbowanie go podniesie wiarygodność naszej organizacji i nasze zobowiązanie, że będziemy dostarczać rozrywki i przeżyć. Nie muszę mówić, że jesteśmy poruszeni tym, że to on będzie 'ambasadorem WFA'"

Bill Goldberg stał się profesjonalnym wrestlerem po karierze w drużynie footballowej na uniwersytecie w Georgii, występach w światowej lidze footballu i 3-letniej karierze w NFL w drużynie Atlanta Falcons.
Grał też w wielu filmach, m.in. "The Longest Yard" (jako 'Battle'; (razem z Bobbem Sappem) i "Universal Soldier: The Return" (jako 'Romeo').


Tłumaczenie: saib__
Źródło: MMAWeekly


Zmieniony przez - saib__ w dniu 2006-06-15 11:21:45

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1325 Wiek 50 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7348
Tez kiedys byłem tym zniesmaczony,
to odbijanie sie od lin i udawanie terminatorów,
ale ostatnio zobaczyłem najnowszą galę Pro Wrestling
i byłem zachwycony sprawnością fizyczna aktorów-sportowców.
Salta i suplesy bombowe ...

My baby shot me down ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pamiętam go jak walczył w WCW zachowywał się jak bestia Chciałbym go zobaczyć jak walczy w MMA .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nigdy kolesia nie lubiłem, kozaka zawsze zgrywał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
To jego praca jakby nie patrzeć Dragon,
i za to Amerykanie go kochają.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Kozaka zgrywał. Miał troche podstaw ku temu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Ciekawe jak długo by go pozgrywał na ringu z Crocopem albo Fedorem

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pytanie czy wogóle by zgrywał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3551
wrestling to taki z***any show gdzie wszyscy zgrywaja kozakow , bo amerykanie to spaczony narod i lubia takie rzeczy,jak ma jakis kontakt z mma to napewno by podszedl z szacunkiem np.do fedora
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Jak widać poza ringiem pro-wrestlerskim to całkiem rozsądny koleś, wypowiada się w dobrym tonie i ciekaw jestem jak poradzi sobie w roli komentatora.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101
No i kaban niezły z niego w ogóle.

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 730 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20110
też go pamiętam, fajne miał wejścia, pojawiały się iskry on w nie wchodził a potem z mordy mu dym leciał:)
P.S. kiedyś go ładnie taki murzyn z bliznami zmasakrował co po zwycięstwie tańczył bredgensa.

siłe słonia szybkość gada da ci tylko lemoniada

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wywiad z Rogerio 'Minotoro' Nogueirą (PL!)

Następny temat

UFC 60 - WYPŁATY...

WHEY premium