SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WAZNE PYTANIE

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3073

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 374 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2061
Jesli jest pelonetni, uczy sie i nie ma nic na siebie to niech nie placi tylko spr napisac pismo ze jest biednym studentem na utrzymaniu rodzcow i prosi o anulowanie lub obnizenie grzywny. Doradzil mi to sedzia z ktorym mam zajecia z prawa. Moze przejsc, a nawet jelinie to warto sprobowac. Na marginesie najwieksza glupota jest handlowac czyms i trzymac to w domu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3246 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14357
jest pelnoletni to byla czesc ktora mial w domu reszta schowana co do grzywny to nie przejdzie bo zawineli tez z domu ponad 3000zl co pojdzie na poczet grzywny a ma na siebie pare rzeczy ale to trzrba przepisac a nie jest studentem siedzial w tym pare lat mysle ze ten artykul bedzie takim ostrzegawczym dla innych zeby uwazali

misiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 374 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2061
no ja mu juz zabrali 3000 to nei ma co bawic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3152 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12195
Jak kazy opowiada to i ja cos opowiem
Mianowicie moj koles spotkal sie z drugim kolega ktorego psy sledzily bo handlowal dragami ale spotkali sie w celu zakupu i wymiany soku psy sie na nich rzucili jak na zdobycz. Mojemu kolesiowi zabrali sok ktory po cenach hurtowych kosztowal ok 15 tys a wycenil na 60 tys poniewaz oni maja swoj glupi wylicznik. Poddal sie samoukaraniu ale sie nie przyznal ze handlowal nie byl d****em wiec zostal ukaranu 6 miesiecy w zawiszeniu na 2 lsta i grzywna 2 tys

LUKI - Twoj koles blad zrobil ze powiedzial ze handlowal bo hadel trzeba udowodnic a jak mu zalezli na 3 tys to tak naprawde jest jeden pozadny cykl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3246 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14357
nie mial wyjscia napisalem wyzej ze sprzedal go jakis pajac znalezli u niego niemale ilosci a te 3000zl to zabrali w gotowce chyba zle zrozumiales i oprocz tego znalezli kwity bankowe wplat na konto na spore sumy on sie wykrecal ale nie wskazal zrodla powiedzial ze sporadycznie komus sprzedawal

misiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699734
<<<<<przyznal sie ze sprzedal paru osobom>>>>

bez komentarza
tak to jest jak dzieciaki biora sie za czarne interesy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 374 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2061
Nie musial nic mowic. Policji sie nie tlumaczy, nic sei nei podpisuje, nie rozmawia sie z nimi. Trzeba zrobic to dopiero przed sadem, a wtedy mozna juz se skonsultowac a adwokatem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699734
Teoysta studiujesz prawo???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 374 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2061
Ekonomie, ale mam prawo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 374 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2061
Ale to raczej oczywiste... Na policji sobie sprawy nie polepszysz, mozesz jedynie pogorszyc...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kuracja na Wiosne

Następny temat

Antybiotyk + TAMOXIFEN

WHEY premium