SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WALKA DOMINATORA JUŻ DZIŚ !!!! OPINIE

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10883

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 193 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1175
To by było ciekawe starcie. Tym razem juz Mariusz muaiałby się wykazać zdobytą formą - i dobrze!

Bodybuilding is just You against... YOU.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Macieyou

mocne
na zaprezentowanym filmiku widzielismy moze w troszke innym stylu ale sporo technik z walk MMA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5082 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160620
Chłopiec, któremu Najman miał przekazać pieniądze, zmarł kilka godzin po jego walce.Miał 11 lat
Byłem na jego pogrzebie, pieniądze przekażę mamie, niech będą na kwiaty i pomnik i inne potrzebne dla Mateusza rzeczy. Bo one były i są nadal dla niego.To ogromna tragedia.Ta walka była do końca dla Mateusza, brak mi słów. Nikt nie jest w stanie wyobrazić sobie tego co czuje teraz jego rodzina. Jeszcze nie mogę uwierzyć w to, co się stało - mówi Marcin Najman.
źródło:boxingnews.pl

Zmieniony przez - Macieyou w dniu 2010-09-25 17:11:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Może Najman jest lepszym czy gorszym fajterem, ale na pewno jest dobrym człowiekiem.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1903 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12352
Zbyt słabo go znamy, by to stwierdzić. Nie bez powodu znów został na gali wygwizdany, mimo iż każdy przecież wiedział o jego odruchu serca. Serca, a może raczej przemyślanej strategii, bo i skąd pewność, że nie był to gest pod publiczkę, żeby właśnie poprawić swój wizerunek? To już wie tylko sam Najman... O dobroci jego serca nie świadczy też fakt, że obraża ludzi, z którymi przegrał. Prócz Pudziana, bo ten dotychczas był blisko, a - jak wiadomo - Najman jest kozak tylko w wywiadach.

Zmieniony przez - ADRIANUS88 w dniu 2010-09-25 20:47:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
w tym sporcie chodzi rowniez o to aby bylo glosno - rowniez na wywiadach
nie robilbym wiec z tego halo
ot specyfika sportu
jak wuwuzele na MS w PN
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1903 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12352
Biniu, ale nie wiem, czy pajacowanie przed walką i ośmieszanie się na ringu jest dobrym sposobem na zyskanie szacunku. Praktyka zweryfikowała Najmana w tej kwestii skrajnie negatywnie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Ale jakie znaczenie dla obdarowanego mają intencje darczyńcy...?

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Usunięty przez Biniu za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1731 Wiek 24 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23497
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1903 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12352
Nie wiem Rush, czemu jesteś tak cięty na Pudziana...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nie chcemy tutaj Karollli !!!!

Następny temat

HMBolon- redukcja

WHEY premium