SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WAKACYJNY KONKURS Z FIRMĄ TREC - KONKURS BIEGOWY II EDYCJA

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25420

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Koniu151 z działu Okrągły Stół.
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871




REGULAMIN

1. Organizatorem konkursu jest SPORTOWE FORUM DYSKUSYJNE -, sfd.pl przy współpracy z firmą TREC NUTRITION - strategicznym sponsorem forum i fundatorem nagród.
2. Zwycięzcą konkursu jest osoba(będąca użytkownikiem forum w czasie startu konkursu) nie będąca zawodowym biegaczem/maratończykiem etc., która od 8 do 29 sierpnia pokona najwięcej kilometrów w dwóch dyscyplinach łącznie - bieg oraz marsz. Zaliczane będą treningi, których średnia prędkość to minimum 7km/h, a długość jednego treningu to minimum 3,5km.Wszystkie treningi wykonujemy w trybie chodzenia. Dozwolone jest bieganie w terenie lub w okół stadionu, trening typu gra w piłkę czy kosza nie będą zaliczane.
3. Jeden km = 1 punkt.
4. Pula nagród w wysokości 800zł w suplementach i akcesoriach treningowych firmy TREC NUTRITION zostanie podzielona pomiędzy 5 pierwszych osób. Wielkość nagrody zależna jest od ilości przebytych kilometrów. Organizator konkursu zastrzega sobie możliwość wyboru nagrody oraz możliwość zmiany ilości osób nagrodzonych.
5. Warunkiem otrzymanie nagrody za największą ilość kilometrów jest osiągnięcie dystansu minimalnego - 100km.
6. Rywalizacja będzie przeprowadzona na stronie endomondo.com pod adresem - http://www.endomondo.com/challenges/2148760
6. Każdy uczestnik zobowiązany jest na czas konkursu do umieszczenia na stronie endomondo.com avataru z logiem firmy TREC NUTRITION. < https://www.sfd.pl/1/fotos/339061.jpg>
7. Próby oszustwa będę karane dożywotnim banem.
8. Wyniki zostaną ogłoszone 30 sierpnia w godzinach wieczornych.
9. Osoby, które wygrały zobowiązane są do umieszczenia zdjęć zdobytej nagrody w temacie konkursowym.
10. Organizator może usunąć z rywalizacji daną osobę bez podania przyczyn.

pzdr/




Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2011-08-27 08:55:10

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 157 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5880
Też niedługo wstawię fotki (nie mam obecnie dostępu do aparatu). Co do nagród to bardzo fajne i współmierne do włożonego wysiłku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 276 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4588
chyba się skuszę :) będzie dodatkowa motywacja. brany jest tylko pod uwagę program endomondo, bez nike+, runkeepera lub garmina? czy endomondo działa na bieżni elektycznej, w budynku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 5856 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54638
dołączam

Majk, endomondo współpracuje z garminem

Zmieniony przez - Lejjla w dniu 2011-08-05 11:32:21

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_DT/Lejjla-t988136.html

"Mięśnie są pojętne jak woły robocze.Jeśli ostrożnie,krok po kroku,
zwiększa się obciążenie,uczą się je znosić."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 276 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4588
spoko. a z endomondo można biegać tylko na dworze czy na bieżni el. tez?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
na dworze.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 276 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4588
to odpadam bo dużo biegam na biezni na silce, a skoro nie notuje endomondo... szkoda :( chyba że można by było z nike+, ale skoro nie jest uwzględnione w 1 poscie, to chyba nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
nie można by.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 157 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5880
Witam wszystkich!
Pierwszy raz na forum a tu taka niespodzianka! Na pewno będzie to dodatkowa motywacja do walki z sadłem :)

Wyniki z 29 sierpnia będą jeszcze naliczane?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 709 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8818
Gdyby nie te zaproszenie na endomondo to bym nawet nie wiedział o konkursie bo do działu "odchudzanie" nie zaglądałem już trochę czasu.Dzięki Koniu za info...
Dzisiaj w nocy jadę na 2 dni do Gdańska na turniej a potem free, więc mogę wam dotrzymać towarzystwa w bieganiu...
Mam nadzieję, że będzie chociaż część osób z poprzedniej edycji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Ja jestem in.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1290
Prosiłbym o zaakceptowanie mnie na Endomondo z checią sie przyłącze.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ckd ,czy zrobić te ładowanie ?

Następny temat

Na początek stepper

WHEY premium