SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WAKACYJNE KONKURSY TEMAT DYSKUSYJNY

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21712

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Która część odpada? :)

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7521 Napisanych postów 49528 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385539
mozna wiecej zdjec albo tylkojedno ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
jedno w sensie ze jedno bedzie oceniene jak ktos wrzuci 3 zdjecia to zwieksza szanse ale kazde osobno nie na zasadzie historyjki czy komiksow , chmurkę do pojedynczego zdjecia mozna dodac jesli ktos uwaza ze to podbije jego szane

ewentualnie jak u Remika z tym zeby podkreslic ze byl tam produkt Activlabu ale to chyba oczywiste
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
To szkoda, miałem pomysł jak w formie komiksu przedstawić działanie supli activlaba, ale cóż, pomyślę nad czymś innym. Dobrze, że za w czasu spytałem ;]

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
zawsze lepiej wlasnie wczesniej , uznalismy z Tomq ze w okresie wakacyjnycym ludzi moga przegapic konkurs chocby przez wyjazd a jak z duzy wyprzedzeniem to nie powinno byc problemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7521 Napisanych postów 49528 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385539
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
zaraz bedzie naganna , swoja droge zazdroszcze filmiku lubie takie zabawy i niedlugo trzeba chyba jakos skok ze spadochronem zaliczyc bo sie czaje od dluzszego czasu ale jakostych kilku stowek zawsze szkoda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7521 Napisanych postów 49528 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385539
no tutaj tez mi szkoda ale na wczasach nie załuje sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
i prawidlowo ja w Chorwacji jak bylem to tez skorzystalem z czegos podobnego na morzu z motorowki na linie i po powietrzu fruwałem ale nudne strasznie choc widoki przepiekne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7521 Napisanych postów 49528 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385539
tez w Chorwacji latałem na tym , ale popieram Twoje przezycia - nuda
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JAK BUDOWAĆ MASE MIĘSNIOWĄ? KONKURS!!!!

Następny temat

Pomoc w doborze treningu

WHEY premium