SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Włosy. Co poradzicie

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2085

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Ekspert-SFD z działu Zdrowie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 37 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 179
Witam

Wiem ze jest tu temat o włosach juz. Ale tam nic nie ejst podanie dokladnie. Moj problem poega na tym że mam rzadziutkie wlosy. Moj brat rok starszy tez mial rzadziutkie. I teraz mu tak zakola polecialy ze nawet nie wiedzial kiedy. Nie chce tego samego... Nie uzywam nic procz szamponu do wlosów. Wiec zalozylem temat by sie poradzic, co warto używac? Podajcie nazwy jakis dobrych odzywek lub suplementów. W ktore warto zainwestowac :) Ktore wzmocnilyby moje włosy bo dosc ze sa rzadziutkie to sa cieniutki i moga zacząc wypadac. Bo eciytkie zakole widze. Ale tragedii nie ma. Wiec moze nie uda mi sie tego zniwelować. Ale chociaz spowolnic. Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam.
Przenoszę do odpowiedniego działu.

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 194 Napisanych postów 1533 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16833
jezeli chcesz wzmocnic włosy to ścinaj najlepiej maszynką na 3mm czyli bardzo krótko a na zakola nie ma rady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3727
za takie teksty jak ten powyżej wpyerdalałbym bany z miejsca


a co do problemu autora tematu rachunek jest prosty...

są dwie substancje hamujące wypadanie włosów i również powodujące ich powolne odrastanie (stwierdzone badaniami) a mianowicie:

-minoxidil (m.in. w środku do smarowania skóry głowy loxon 5% dostępnego bez recepty)
oraz
-finasterydy (proscar, propecia)

haczyk jest w tym że jak już zaczniesz stosować wyżej wymienione środki to musisz stosować to do końca życia bo po odstawieniu efekt wypadania włosów się bardzo nasila

do tego finasterydy mają mnóstwo efektów ubocznych ze spadkiem libido i możliwą impotencją włącznie

z suplementów wzmacniajacych włosy: cynk, skrzyp, saw palmetto (hamuje konwersje testa do dht), tran


cała wiedza odnośnie hamowania wypadania włosów w pigułce

jak masz pytania to wal



Zmieniony przez - sqrwiello w dniu 2012-10-12 20:32:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1050 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25636
Stosowałeś Loxon i faktycznie hamuje on wypadanie włosów w stopniu 'zauważalnym'? Bo czytałem też takie opinie, że gościowy włosy wypadały przez miesiąc podczas stosowania Loxonu i żadnej poprawy widać nie było...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 271
Koledzy z siłowni mówili, że na łysienie dobre są te naturalne kosmetyki:
http://www.zdrowieuroda.vivetia.com/sklep-zrodlo-mlodosci/art,5,wzmacnianie-wlosow.html
Jak dla mnie, to troszkę dobre, ale podobno po zarejestrowaniu się jest jakaś zniżka (chyba -10%)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 88 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 921
Na wzmocnienie włosów świetnie działa siemie lnianę. Sam stosuje także polecam:)

"Akceptuje tylko zwycięstwo i walkę do samego końca"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szafą po palcu.. + zdjęcie

Następny temat

Pomocyy... Prosze o powage :D

WHEY premium