SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Włosy w nosie co poradzić ??

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 48858

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1190 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7040
Mianowicie mam taki problem włosy w nosie jak se z nimi poradzić keidyś widziałem takie specjalne maszynki ale już tego tam nie ma gdzie to widziałem i nie wiem jak je usunąc znaczy te które widać mi bo te głęboko oczywiście zostawić heh nie wiecie gdzie moge sie zaopatrzeć w takie coś bo wyrywanie to jest masakra a nożyczki to jest nieabrdzo inpreza heh z góry dzięki za pomoc
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja proponuje jak Ferdek Kiepski, kombinerkami. A tak na powaznie to popróbuj nozyczkami,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
peseta lapiesz i rwiesz lekko uciskajac skore przy rwanym wlosie

jak masz duzo to wspolczuje... ja mialem kolo 5 z czego tylko 1 mocno widoczny i sie ich pozbylem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 973
ja proponuje trymer

jan125

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 220 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3134
Co to jest ten trymer?
1

KOCHAM SPORT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2674
Ja bym nie opcinał ponieważ cebulki stają sie mocniejsze i szybciej rosną. Więc najlepiej wyrywac na poczatek jest wiekszy ból ale puźniej spoko z czasem cebulki są słabsze i idze jak po masle.Pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
możesz przycinac - od tego wloski wcale nie stają sie mocniejsze. Jesli nie masz takiej specjalnej maszynki do golenia wloskow w nosie (jak to brzmi ) to sprobuj takimi malymi nozyczkami do paznokci
1

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 891
Taka maszynka do golenia wlosow w nosie byla kiedys do kupienia w ogloszeniach w prasie, sprzedaja tam rozne dziwne rzeczy:) O ile sie nie myle to bylo w To & Owo czy jakos tak. Uzywam tego i jest luz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1140 Wiek 5 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26649
trymer jest wlasnie do wycinania wlosow z nosa...powinienes to znalezc praktycznie z kazdym sklepie AGD, a w centrach handlowych to na 100% ...jesli mimo wszystko nie mozesz go dostac to j/w...proponuje male nozyczki i po klopocie...pozdro

man from nowhere
insured by doping.sfd ::: you hit me, we hit you

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1140 Wiek 5 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26649
p.s. jak ku.rwa mozna wyrywac wlosy z nosa??? jak dla mnie przegiecie
1

man from nowhere
insured by doping.sfd ::: you hit me, we hit you

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 442 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 893
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból łokcia

Następny temat

Diclofenac

WHEY premium