SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

włosy na ramionach i barkach!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14668

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
siemka.mój kumpel ma 17 lat i ma troche widoczne włosy na ramionach i barkach.ja tam ich tak bardzo nie widze ale on dostaje szału.duzo osób ma włosy w tych miejscach?czy mozna je w jakis trwały sposób usunąć?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jesli ma wlosy na ramionach juz w tym wieku to jest spora szansa ze za pare lat bedzie mial ich wiecej
jezeli chodzi o trwale usuwanie to depilacja laserowa https://www.sfd.pl/temat136663/
oczywiscie mozna tez tymczasowo - facetowi polecalabym usuwanie woskiem u kosmetyczki (sam moglby sobie nie poradzic) to na razie najlepsza metoda dla mojego meza - a prob bylo sporo - bo i depilator i krem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehe moze sprobowac depilatora...albo wosku.Lepiej zeby ich nie golil jak juz chce sie jakos ich pozbyc...niech je wydepiluje skoro az tak bardzo mu przeszkadzaja ale mysle ze nie ma potrzeby napewno nie ejst tak zle skoro piszesz ze nawet ty ich nie widzisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja mam dopiero 15 lat i tez mam wlosy na barkach i na klacie

sadze ze to wina czestego pocenia sie :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moze taka genetyke masz.... po prostu dojrzewasz szybciej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 21 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 688
Wosk u dobrej kosmetyczki jak narazie powinien załatwić sprawe !!! Tylko nie maszynka do golenia bo mu odrosna grubsze i mocniejsze i bedzie wyglądał jak szympans z ZOO!!!Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kurzajki:-(

Następny temat

potrzebuje cwiczenia korekcyjne na kregosłup !

WHEY premium