SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

włosy dla miesniaków jakie odpowiednie?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13975

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez dE^SiRE z działu Fitness.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
elo mam takie pytanie w szczególności do pan
według was jezeli koles jest przypakowany jakie włosy mu najbardziej pasuja?wiem ze to pozornie głupie pytanie ale ciekawe jest jakie sa odpowiedzi.Ja sie pytałem u siebie w klasie dziewczyn u róznie mówia.
Mi sie wydaje ze jak widac ze koles jest przypakowany to pasuje takie włoski ala jezyk bo raczej zel i dłuzsze odpoadaja.
Co o tym sadzicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najważniejsze aby miał czyste, świeże :-% i odpowiednio dobraną fryzurę. Co to za różnica jakie włosy ma na głowie? Jednemu ładniej w dłużeszej fryzurze a innemu w krótkiej. Ot, cała filozofia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dokladnie. Pierwszy raz slysze, zeby ktos probowal dobierac fryzure do budowy ciala.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
arnold na wczesnych zdjęciach ma dłuższe włoski np.

ale prawda taka że krótkie włosy dają wrażenie mniejszej nieco głowy i tym samym większej reszty zaś dłuższe jakoś mogą optycznie pomniejszać

poza tym na lato wygodniej mieć króciutkie (niestety ja moich nie zetne)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no własnie co do wielkosci głowy...
jezeli ktos ma dużą głowe to mi sie wydaje ze własnie długie włosy by w jakis sposób "ja zmnieszały" w sensie wizualnym.Jezeli jest duza głowa i łysy łeb to własnie wtedy chyba wyglada jakby głowa była nieproporcjonalna.
Zastanawiałęm sie nad takim centymetrowym jezykiem ale chyba wtedy dalej widac ze głowa jest dosc duża jak uwarzacie?
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To jeszcze zalezy, jakie masz wlosy, bo jak dosc geste, to gdy beda dluzsze, to jeszcze bardziej beda wizualnie powiekszaly glowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja tam mam bardzo geste włosy :) tak mówi mama...
całe zycie miałem na głowie jezyka takiego 1-2 cm moze nawet krócej .teraz mam boki krótkie i góre dłuższa taka na zel na kilka cm.
Szopy nie zamierzam zapuszczac bo po co
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja mam czupryne na głowie.....
włosy na 4cm obcinane
a przed obcięciem jakieś 6-7cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to jakie ma miec ktos wlosy to wsumie zalerzy od ksztaltu jego glowy i od pulchnosci jego twarzy... mi osobiscie jak koels jae napakowany podobaja sie kruciutko obciete wlosy np na 5mm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja tam napakowany nie jestem a włoski mam obecnie do łopatek (ajak )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no i prawidlowo co to za facet jak nosi dlugie kudelki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hmmmm....

Następny temat

Witam:-)

WHEY premium