SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Właściwe odżywianie, ćwiczenia miesiączkowanie

temat działu:

Ladies SFD

Ilość wyświetleń tematu: 5433

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1705


No to jeszce foty mojego brzuszyska
I cóz proszę o opinie,czy mam szanse się tego pozbyć? z tego co przeglądam na forum to rzadko sie zdarza żeby któraś miała taki wystający brzuch:/ jeszcze nie rodziłam, a pewnie po dziecku by było jeszcze gorzej z tym brzuchem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1705
Czy ktoś może mi napisać cokowiek???
choćby że sie mam wypchać bo jestem sama sobie winna:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
jesz za duzo wegli i za malo bialka dlatego tyjesz, w dodatku wiekszosc z tych wegli to weglowodany proste.
wywal makaron wstaw w to miejsce warzywa straczkowe, chleb jakistam , zamien na solidny razowiec na zakwasie, reszt ato pic na wode, Olej rzepakowy zamien na oliwe z oliwek i dodaj do swojej diety suplementacje omega3.

Twoj trening jest slaby bo nie masz ciezaru ktory jest w stanie pobudzic twoj organizm i nie masz jak robic progresji ciezaru.
jak nie masz szansy isc na silownie to sproboj treningow wytrzymalosciowych z linku podwieszonego w dziale dzienniki treningowe i zobacz co stworeczek zrobila bez obciazenia
https://www.sfd.pl/_L_stworeczek_/_po_wielu_zawirowaniach..._czyli_półtora___m_ca_później_-t666862.html

Twarog sie zle tawi jak to odczuwasz to przestan go jesc nie ma obowiazku jego konsumpcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1705
ok dzieki, przepraszam jesli to glupie pytanie, ale makaron durum jest zły? i czy mam jesc owoce? czy raczej narazie z nich zrezygnowac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
makaron tylko stymuluje ci wyrzut insuliny ty pottrzebujesz jej stalego poziomu i duzej ilosci blonnka i witamin i mineralow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
rozklad diety przyjmij 30% ww 30% bialka i reszta tluszczu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1705
Czesc dziewczyny, bardzo prosze o porade odnosnie diety,
Obli od ostatniego razu staralam sie trzymac proporcji ktore mi zalecilas czyli 135B/80T/135W ale nic mi z tego nie wychodzilo, 2 lub 3 dni ok ale potem znowu nie moglam sie opanowac od zjedzenia bulek lub slodyczy, i tak w kolko,
moj ginekolog mowi ze mam niski poziom estradiolu i progesteronu i mam jesc mieso, jajka i tluszce no i zmienilam znowu zarcie tylko nie wiem czy nie przegielam teraz w druga strone,
tzn wyrzucilam chleb, ryz itp i zastapilam to owocami starajac sie nie jesc ich tez za duzo, no i teraz jest tak ze nie przekraczam 70, 80g ww dziennie, oprocz tego jem duzo bialek i tluszczu, az sie sama dziwie wlasciwie ile tego jest, bo przewaznie bylo 2200kcal, jednego dnia nawet 2500 kcal, szok bo wczensiej nie umialam dojsc do 1800. Jem tak juz tydzien i ogolnie taki sposob jedzenia mi sie poodoba czuje sie dobrze, i co wazne nie mam az takiego parcia na biale bulki i slodycze, tylko ze wlasnie mam pytanie odnosnie tej ilosci wegli, jak dlugo moge tak jesc,i czy taka dieta pomoze na te problemy z hormonami? czy poziom weglowodanow ma tez znaczenie w produkcji hormonow?? no i wiem ze jak nie ma wystarczajaco wegli to organizm je sobie sam wytwarza z bialka,i mozna dostac przez to cukrzycy, wiec jaka jest ta minimalna ilosc wegli jaka powinnam zapewnic??? w tym miesiacu znowu bez okresu a nie chce jeszcze pogorszyc sprawy. help!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1973
Wydaję mi się, że nie powinnaś schodzić poniżej 100 g węglowodanów, żeby twój mózg miał co jeść :) Akurat prekursorem tych hormonów są substancje tłuszczowe, dla progesteronu cholesterol ale nie wiem czy węgle jakoś bezpośrednio na syntezę wpływają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1705
Dzieki Rukya za odpowiedz,
trafilam wlasnie na nowy dziennik stworeczka w ktorym Obli mowi ze te niksie wegle mozna trzymac, niektorzy nawet na stałe, tylko meczy mnie jescze bo nie wiem co z ta cukrzyca? czy ktos cos wie?

Bardzo prosze tez o porade jak wyprowadzic te hormony na prosta, bo juz mam kompletny metlik w glowie i nie wiem co mi pomoze a co jescze pogorszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1973
Jeżeli nie jesteś chorujesz na cukrzyce i nie masz żadnych defektów produkcji insuliny to nie powinnaś zachorować. Gdzieś czytałam, że przy niskich węglach powinno się brać preparaty zwiększające wrażliwość na insulinę. Ale to chyba jest tak, że trzeba insulinę utrzymywać na stałym poziomie, czyli dostarczać węgli może i w małych ilościach ale regularnie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mariolka08/dziennik treningowy

Następny temat

Jak brać

WHEY premium