SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Właściwa technika,kryje się w dłoni!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7612

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31991
BodyLine mistrzu... Zrób dokładne foty albo filmik jak chwytasz tak sztangę bo czuję że to odmieni mój trening ;) Nie jestem jednak w stu procentach pewny czy dobrze zrozumiałem przesłanie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Chyba Miszczu
Zerknij na link,który podał Tomczers,tam sa foty dłoni zaciśniętych na gryfie.Świetnie to widać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 149 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3779
Zwroccie uwage, ze drazki dobrych maszyn sa tak profilowane, aby wymuszac taki chwyt. Sa zakrzywione, aby os chwytu przebiegala w dol dloni na zewnatrz.

To swietna obserwacja w pigulce - jak wszystkie genialne mysli sprowadza sie do maksymalnego uproszczenia tematu.

Z wlasnych obserwacji - taki chwyt jest tym istotniejszy, im "dalsze" miesnie od dloni cwiczymy (czyli istotniejszy przy robieniu klatki niz trica) i im bardziej prawidlowy ruch powinien przebiegac po luku a nie w linii prostej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1329
ja ostatnio jak wyciskalem sztanglami klatke na skosie w dol to wlasnie uzywalem takiego chwytu jak Body podal i zauwazylem tez, ze jesli przyblizy sie lokcie bardziej do siebie to miesnie o wiele lepiej pracuja

Broń się, bij wrogów celnie. Przemyśl miasto dzielne to jedyne dla mnie miejsce.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 79357
BodyLine może zrobilbys tak jak proponował Gregor_Ian jakbys mial czas i checi, nagrałbyś kilka filmików instruktarzowych.. na pewno na nich lepiej bedzie pokazane jak wykonywac cwiczenia z takim chwytem i z pewnoscia wiele osób by z tego skorzystało :)

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bodek nie zrobi bo chudo wychodzi na filmach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Wychodzę chudo,bo jestem szczupły i muskularny
Nie mam jak się tym zająć,żeby była odpowiednia jakość i aranżacja.Najlepszy atlas ćwiczeń jaki widziałem jest na K**.pl i na Youtubie,gość wyglądający jak placek,mega dobrze tłumaczy i pokazuje techniki ćwiczeń,jego nick to Stand Firm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12101 Napisanych postów 160562 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234945
wyprobowalem wczoraj na treningu klaty takie ulozenie, trzymalem podobnie, ale teraz sie przylozylem do tego i co zauwazylem, przy opuszczeniu hantli/gryfu klata byla bardziej napieta/rozciagnieta. ogolnie czuc roznice.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2718 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42679
dopiero teraz przeczytalem ten art bardzo ciekawy i chyba cos w tym jest bo calkiem nieswiadomie stosowalem prawidlowe ulozenie dloni na gryfie i odkad dobrze pamietam nie mialem nigdy problemow z nadgarstkami
...
Napisał(a)
Usunięty przez BodyLine za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 673 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7272

Remember to keep yourself alive, there is nothing more important than that

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Halo Bomb ???

Następny temat

CZOSNEK DO CYKLIKU

forma lato