SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WŁOSY - wątek ogólny

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 254104

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18
Od siebie polecam wit. H.

salon kosmetyczny http://salonprovence.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7
Cenne wiadomości i wskazówki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 53
Czy jest jakikolwiek sposób, sprawdzony, potwierdzony badaniami, który przyspieszw wzrost włosa?? Jestem okropnie zdesperowana...moje włosy z długości do pasa z przyczyn ważnych musiały być bardzo skrócone.... teraz jestem totalnie załamana...mam depresję..nie potrafię zaakceptować swojego wizerunku obecnego...włosy lecą mi garściami i nie rosną na długość...prze wszelkich wspomagaczach witaminach i specyfikach z najwyzszych polek rosną gora 0,5cm na mies....

Czy jest jakis sposob ale ktory naprawde działa...hormon wzrostu?
Nie piszcie o witaminach itp..wszystkiego juz próbowałam! Pomomcy!
Dodam, ze badania i wizyty u lekarzy tez odbyte, no słowem wszsytko juz...dlatego pytam o naprawde powazne "wspomagacze wzrostu"

Zmieniony przez - jasmine007 w dniu 2013-02-05 19:47:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37
Super artykuł, bardzo przydatne i ciekawe rady. Dzieki! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jasmine007 myśle, ze wiem jak rozwiązać Twój problem:)

Henna Treatment Wax: do kupienia w aptece. Jest to odżywka, która mozesz stosować nawet codziennie, nakłada się ją na umyte włosy, owija folią i jakimiś ręcznikiem, najlepiej czapke nałożyć na tą folię, ponieważ maseczka działa tylko pod wpływem ciepła. Jest rewelacyjna, mi włosy rosną po niej 5 cm w 2 miesiące, a używałam jej 2-3 razy w tygodniu zmywając ją po godzinie. Pomijam to, jak bardzo regeneruje włosy. Czasem mi się zdarzyło zasnąć w tej maseczce, a z rana dopiero ją spłukiwałam, więc naprawdę efekt z rana był rewelacyjny. Koszt jej to około 30 zł i starcza na conajmniej 15 zabiegów. Ponadto znam wiele osób, które potwierdzają wpływ na wzrost włosa w tym przypadku także do apteki i nie ma co się dołować:)


Zmieniony przez - ckdfans w dniu 2013-03-26 14:16:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2106
Czy stosowanie kreatyny wpływa na wypadanie włosów ? Ćwiczę od ok 3 lat , od 4 miesiący zacząłem dopiero używanie krety i zauważyłem ,że przerzedziły mi się włosy i nawet wyszły małe zakola ( tak z 0,5 cm włosy się cofnęły ) . Od ok 3 tyg. używam szampony H&S przeciw wypadaniu , ale sam nie wiem czy to coś daję , bo nie bardzo widze różnicę . Wiem ,że głupie pytanie :D. Aha i jeszcze zastanawiam się czy może mnieć to coś wspólnego ze wzrostem poziomu testosteronu ? Od mniej więcej tego czasu zauważyłem znacznie szybszy wzrost włosów na ciele , zaczynają rosnąć tam gdzie ich nigdy nie było , jak tak dalej pójdzie to ludzie w lesie będą myśleli ,ze spotykają Yeti :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18
Bardzo ciekawe porady, jednak nie mogę się zgodzić w kwestii codziennego mycia włosów. Mycie codzienne włosów powoduje osłabienie włosów, ponieważ ich naturalna ochrona złożona z łoju i innych składników odżywczych jest usuwana. Czasem kiedy nie musimy opuszczać domu i nikt nas nie widzi wręcz warto zostawić jakiś czas włosy przetłuszczone, ponieważ jest to dla nich doskonała odżywka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 372 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4447
kromek
Bardzo ciekawe porady, jednak nie mogę się zgodzić w kwestii codziennego mycia włosów. Mycie codzienne włosów powoduje osłabienie włosów, ponieważ ich naturalna ochrona złożona z łoju i innych składników odżywczych jest usuwana. Czasem kiedy nie musimy opuszczać domu i nikt nas nie widzi wręcz warto zostawić jakiś czas włosy przetłuszczone, ponieważ jest to dla nich doskonała odżywka.


A jeśli ten łój zapycha cebulki i nie mogą odrosnąć nowe lub odrastają ale cienkie, słabe przez to że są źle dotlenione/odżywione?

Zmieniony przez - KrystianeK w dniu 2013-04-22 20:57:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11
Dla mnie (fryzjerki) odżywka to to samo co balsam - działają doraźnie, maska jest regenerująca

I baaarrrrbarrraaa...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8
Ja polecam maseczki Biovax oraz serie apteczne Seboradin mi te produkty bardzo pomogły, gdy miałam problemy z włosami:)

Piękne albumy i notesy dla każdego - http://www.kaletnictwo.pl/ 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

żelazo

Następny temat

0 koxu a ginekomastia :/

WHEY premium