SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WŁOSY - wątek ogólny

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 253942

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1704 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12529
Jeśli chcesz je ,,postawić'' do góry to one muszą być cieniowane bo wtedy tylko fryzurka ładnie wygląda.Wydaje mi się,że dobre ścięcie to podstawa do wszystkigo bo ułożysz je już jak będziesz chciał i można użyć mocno utrwalających kosmetyków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 73 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 833
czyli sobie jutro ,,pocieniuje'' tzn fryzjerka mi pocieniuje;) licze ze po tym bedzie dobrze;) dziekuje z apomoc ona 1983;)

[][][]----kocham----[][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 99
Bylem u dermatolog w związku z przetłuszczajacymi sie włosami i lekkim łupieżem. Nie było w sumie źle ale do tego doszlo uczulenie (od szmaponu ziolowego!) wiec postanowiłem sie wybrać jednak. Przepisała:

Cynk - Zinteral (50 tabl. w opak.) - 1 dziennie po dużym posiłku (bez mleka - bo przy mleku cynk sie nie przyswoi!)
Wit PP - 40 tabl - 1 dziennie
Szampon Selsun Blue lub Sebiprox - myć co 2 dni przez 2 tygodnie

po 3-4 tygodniach powinno byc ok - zobaczymy - pozniej zaczac uzywac szamponu Dermoactive do włosów tłustych lub Biosulfo - po jakimś czasie przynajmniej raz w miesiacy użyc Selsun'a lub Sebiprox'a

Szampony dostepne w aptece - Cynk i PP na recepte

Zaczynam z PP i Cynkiem + Selsun Blue i Biosulfo - jak pomoże dam znać... :)

Be good!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22
miałem identyczny problem z włosami (gęste, i falujące) i właściwie nauczyłem się z tym żyć:) jak nosiłem krótsze to non stop jęczałem fryzjerce żeby jeszcze podegażowała (w praktyce zdejmowanie z objętości) i wtedy fajnie się układały po nałożeniu odpowiednich preparatów do modelowania. Obecnie mam dłuższe choć myślę o ścięciu i właściwie mam to gdzieś że się kręcą (do niedawna mi to cholernie przeszkadzało)
Może testował ktoś taką nowość:
http://www.eksperciniveastyling.pl/
wogóle to śmiechowa aplikacja na stronce jest:D polecam!

Zmieniony przez - PARALALA w dniu 2007-04-12 20:10:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19
ja testowałam! dostałam nawet próbkę tego żelu od nich:) Duzo żeli używałam, ale ten jest jednym z lepszych - nie przetłuszcza wlosów,jest lekki i wydajny na maxa:) a co do aplikacji...to mówisz o tej gdzie wgrywa się swoją fotkę i dobiera się do tego pasującą fryzurę?coś jak kompterowe dobieranie fryzur w profesjonalnym salonie fryzjerskim tyle, że za friko;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22
ha! Też dostałem próbkę:D wystarczyło krótką ankietę wypełnić.
Co do aplikacji to ściągłem ją za 50gr (:P) na komórę i kupę radochy jest z aparatem (wiem już np czemu szef nie farbuje się na blond :D:D:D)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 518
Łap sogacza - super artykół

"Nie duża, nie mała nie zgrabna..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 382 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2845
paralal i co robisz z takimi włosami za fryz ? :D:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13
A to Inny Temat mam rude włosy i chciała bym je z ciemnic jakimś naturalnym sposobem nie chce uzywac farb czy jakiś innych kremów, balsamów. Chciała bym użyć jakiegoś naturalnego sposobu (jakaś maseczka z ziół cz coś w tym stylu) PROSZE!!! POMÓŻCIE!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6
cześć jestem kuba i mam 13 lat od kilku miesięcy regularnie stosuje żel do włosy na zmianę z gumą i chciałem sie poradzić jakiegos eksperta czy to może zaszkodzić stara cały czas mówi ze po 30 nie bede miał włosów proszę o jak najszybszą odpowiedż to dla mnie bardzo ważne
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

żelazo

Następny temat

0 koxu a ginekomastia :/

WHEY premium