SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WŁOSY - wątek ogólny

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 253927

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4
hmm, żarełko ma niebagatelny wpływ na przetłuszczanie się włosów..a z szamponów itp. to polecam Subrinę Recept, dobry jest ten szampon, a dodatkowo jest jeszcze jeden produkt stosowany po myciu z tej serii, razem gites jeszcze bardziej:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3704 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10020
A podobno im częściej myjemy tym bardziej się przetłuszczają - to chyba jakiś MIT

100 % satysfakcji

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21
Nie sądzę,że mit ponoś trochę przetłuszczone włosy myj zadziej i potem od razu są efekty że włosy się mniej przetłuszczają i nie trzeba tak często myć.

-Spójrz przez okno, co widzisz?
-Nic jest noc.
-Nie to cień mojej duszy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3704 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10020
Chyba, muszę to wypróbować.

Ja myje dosyć często, czasem zdarza się, że codziennie. Po umyciu łatwiej mi się włosy układają, bo wsumie aż takich dlugich nie mam. Kiedyś miałam za pas to myłam raz na 3 dni i jakos sie trzymaly.

Zmieniony przez - Maslanaaa w dniu 2010-04-02 22:45:28

Zmieniony przez - Maslanaaa w dniu 2010-04-02 22:46:42

100 % satysfakcji

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
to jest mit ;)
nalezy wybierac delikatne szampony i odpowiednio nawilzac wlosy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 933 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3035
i unikac zbyt wielu kosmetyków do stylizacji, które bardzo obciazaja włosy....
Ja myje praktycznie 2x dziennie i jakos nie przetłuszczaja się szybciej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3704 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10020
To widocznie zależy od gatunku włosów i wykonywanych dziennie czynności ;p

100 % satysfakcji

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 66
Myjemy tak często jak trzeba, z tym hartowaniem to mit. Tu ktoś pisał o tej Subrinie-potwierdzam, jest dobra. Od niej się gruczoły przesuszają i nie wydzielają sebum co spowalnia przetłuszczanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 114
keval: "No to jeszcze masz 1,5 m-ca, żeby cos stwierdzić ( pewno będzie lepiej ), napisz potem jakie efekty, to może przydac się innym na tym forum"

Przepraszam, że tak późno odpisuję.. ale przejdźmy do rzeczy. Jeżeli chodzi o skuteczność leku Finaster po 3miesiącach.. trudno sprecyzować, ogólna poprawa gęstości ale nie jakaś mega duża, 80% poprawa wzrostu włosa na czubku głowy a jeżeli chodzi o zakola z przodu to tak 20%. Zasięgnąłem trochę więcej informacji na temat tego leku i wychodzi na to, że lek dopiero działa po 6 miesiącach.. także za 2,5 miesiące napiszę znowu co i jak. Jestem pozytywnie nastawiony, ponieważ lek już w jakimś stopniu zadziałał więc to jest sukces. Poza tym zauważyłem, że pokrzywa wcierana we włosy i skórę głowy odżywia i nadaje blasku, więc też polecam ;) Teraz rozglądam się za skutecznymi tabletkami, które zagwarantują mi mega gęstość włosa. Jeżeli ktoś zna takowe, proszę o odpowiedź. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 526 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6494
"JAK MYJEMY WŁOSY:
1. Nie wierzymy że codzienne mycie włosów im szkodzi- to nieprawda.
2. Przed myciem najlepiej włosy wyszczotkować.
3. Spłukujemy je letnią wodą (nigdy gorącą!!!)
4. Nakładamy szmpon dłonmi a nie wprost z butelki (lepiej odmierzymy płyn.
5. Głowę delikatnie masujemy paluszkami a nie paznokciami
6. Nie trzymamy szamponu za długo!!!
7. Dokładnie spłukujemy szampon (włosy o średniej długości- jakieś 3 minuty).
8. Jeśli nakładamy odżywkę (a powinniśmy)- lekko wyciskamy włosy z wody.
9. Nie trzemy ich ręcznikiem, tylko traktujemy je delikatnie,
owijamy w ręcznik na parę minut."

3 minuty plukanie wlosów? tzn. 3 minuty to daja 60l wody na jedno plukanie wlosów co daje 1800l wody miesiecznie na samo plukanie wlosów :P

sie cos komus nie pomylilo?

teraz moje:

lysienie u facetow moze byc rozne, testosteronowe i prolaktynowe, o problemach lojotokwych ktore w 90% sa spowodowane grzybami w meiszkach wlosowych nie bede pisal ...

a c oznaczy lysienie prolatynowe to sie sam przekonalem jak bralem tabsy antydepresyjne :P wlosy 3x rzadsze, na calej glowie :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

żelazo

Następny temat

0 koxu a ginekomastia :/

WHEY premium