SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WŁOSY - wątek ogólny

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 253948

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 391
Witam

powie mi ktoś dlaczego pianka skleja mi włosy i wyglądają jakbym żel nałożył/??? Za dużo nakładam czy co(ale jak małlo nałoże to i tak jest tak samo)??? Niech ktoś mi powie jak sie nakłada pianke do włosów??? mam włosy przetłuszzcające sie

POZDRO

Zmieniony przez - kult 2008 w dniu 2008-04-30 12:55:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
na mokre najlepiej i nie zbyt duzo tej pianki!!
a jakiej firmy jest to pianka?
ja nie używam ale jak juz mi sie zdarza to z Wellaflex sa fajne.
w ogole przy przetluszczjacych sie wlosach nie polecam pianki dodatowo obciąża włosy!i nadaje im często nieświeży wygląd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 391
nie wiem jakiej firmy ta pianka ale dałem około 15 zł podobno najlepsza miała być. Próbowałem na mokre i suche nakładać i jak już nałożyłem na mokre i jak wyschły były posklejane i wyglądały jakbym dużo żelu nałożył(są przyklapnięte). Może trzeba tto zozczesać potem??? niewiem czy to wina moich włosów czy ja poprostuy nie umiem nakładać pianki. Może napisz mi pokoleji jak to powinno sie robić.

P.S teteraz jak mam krutkie włosy to żel i lakier stosuje i nie mam problemu ale planuje zapuścić długie włosy i wtedy żelu nie nałoże a lakier też mi skleja włosy, więc nie wiem co mam do stylizacji używać myślałem o piance

POZDRO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5712 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15591
KULT po pierwsze nie radzilabym stosowac zadnego preparatu poniewaz kazdy niszczy wlosy ale jak juz musisz to uzywaj rozsadnie malo pianki nada polysk ale musi byc ona profesjinalna np;loreal..ogolnie sa woski nablyszczajace w salonach fryzjerskich troche wiecej kosztuja ale efekt murowany nie sklejaja.

NIEZASTAPIONA NIEPOWTARZALNA,CIAGLE SZALONA I ZAWSZE NORMALNA.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
jedwab jest wpyte takze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38
Hej, potrzebuje porady...
Ja mam włosy szybko się przetłuszczające a zarazem mam ich mało i są bardzo cienkie :(
Co mam robić? :/
I jakie szampony stosować bo już kompletnie nie wiem. (jeszcze 2 lata temu miałam gęste i ładne proste a teraz sie kręcą)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5712 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15591
napisz ile mozesz wydac na szampon

NIEZASTAPIONA NIEPOWTARZALNA,CIAGLE SZALONA I ZAWSZE NORMALNA.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5712 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15591
agnieska jezeli mozesz sobie pozwolic na kupno drogiego szamponu zeby wzmocnic wlosy ktore sa cienkie,i dodac ampulki regenerujace strukture wlosa od cebulki az po same konce polecam serie;zielona polecam profesjonalna firme KERASTASE bain de force szampon do regeneracji wlosa koszt 80zl ptus ampulki ;zielone seia KERASTASE lipo recharge koszt 140zl po takiej kuracji wlosy lsnia i maja polysk i sa mocniejsze....do kreconych wlosow sa rozne preparaty w sprayu firm np;LOREAL osobiscie mam proste to nie uzywalam ale szampon i ampulki polecam z wlasnego doswiadczenia jak dla mnie dobra .pozdrawiam.

NIEZASTAPIONA NIEPOWTARZALNA,CIAGLE SZALONA I ZAWSZE NORMALNA.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38
szampon może być nawet drogi ale nie do 140zl ;/
jak mama sie zgodzi kupić to kupue
A mi się kręcą tylko końcówki, a od skóry mam baaardzo proste włosy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 909
Na zwiększenie chociażby optycznie objętości włosów używaj szamponów do włosów cienkich, w nie wielkim stopniu ale zawsze jakimś pomogą na twój problem. Co do kręcących się końcówek... hmm.. Ja używałam sansilk fioletowy do włosów kręcących i po dłuższym stosowaniu zauważyłam znaczną poprawe , przynajmniej się tak nie puszyły a i jeszcze używaj jedwabiu do włosów wtedy nada on twoim włosów połysku i będą lepiej się układac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

żelazo

Następny temat

0 koxu a ginekomastia :/

WHEY premium