SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WŁOSY - wątek ogólny

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 253953

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
najlpszym sposobem ,żeby rano były gładkie i świeże jest po prostu umycie ich rano nie wieczorem. jezeli jednak w Twoim przypadku nei wchodzi tow gre to możesz zainwestować w jakiś spray do ujarzmiania włosów. chyba z każdej wypuszczonej serii kosmetykow do włosów jest taki specyfik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
Hmm wlasnie zastanawialem sie czy by nie uzywac pianki do wlosow, mozna zdieki niej ulozyc wlosy, ktore robia sie tez "gladkie".

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
gothmori09, powinienes jeszcze zainwestowac w odzywke, zeby nie byly przesuszone i regularne podcinanie, bo wnioskuje, ze masz troche dluzsze niz kilka mm te wlosy
i tak jak mowi malutka - najlepsze rozwiazanie to mycie rano, a jesli nie - to nie kladz sie z mokrymi wlosami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
Z ta odzywka moze sprobuje. Jesli chodzi o wlosy to mem ze 4cm. Dluzszych nie chce miec bo jak wczesniej wspomnialem mam strasznie geste, mam pozniej z nimi problemy. A spac klade sie w sumie w suchych wlosach, biore rysznic gdzies tak 2h przed snem a wiec zdaza przeschnac. Moze odzywka bedzie dobrym rozwiazaniem. Dzieki za pomoc Macie po sogu.

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
raczej Twoja odpowiedz powinna brzmiec 'sprobuje' a nie 'moze sprobuje'
wlosy, tak jak i reszte ciala, nalezy wspomagac
i nie jest to rzecz zarezerwowana tylko dla kobiet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1234 Napisanych postów 1345 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16530
Witam mam włosy blond i wiadomo na irekeza wiec lekko dłuższe niż normalnie ale mamstarsznie cienkie i jakie odzywki stosować zeby były lepsze co??
Bo nigdy odzywek nie stosowałem włosow niemalujeitp
Albo jkaies odzywki lekko rozjaśniajace??
Bo włosy mam naturalne blond i to taki ze kazdy na nie zwraca uwage i chce zadbac o nie wkoncu heh
moja pielegnacja to ltkyo tyle ze myje codziennie i stawiam irokeza na zel w sprayu

Siła jest bogiem, trening nałogiem, rzeźba zabawą a masa podstawą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
mozesz sobie kupic timotei szampon i odzywke do wlosow blond
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
Jaka polecacie pianke do wlosow? Nie za dobra, a skuteczna...jesli taka jest

Zmieniony przez - gothmori09 w dniu 2010-12-29 01:29:00

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2
Witam

Mam problem takiego typu, że kiedyś miałem normalne włosy.
Pózniej sobie je zapuściłem i było ok. Potem, gdy je ścieniowałem to ich nie czesałem i strasznie je poniszczyłem. Później chciałem je uratowac ale było za późno. Ściąłem włosy i jest troszke lepiej. Boję się, że gdy znowu zapuszcze, to bedą wypadać i będzie jeszcze wiekszy efekt łysinki. Co mogę zrobić? Nikt inny (w rodzinie też) nie ma takich problemów!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 463 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4646
Dobry szampon + dobra odżywka + mycie włosów rano = włosy miękkie, puszyste, gładkie i miłe w dotyku, ale to nie działa po pierwszym użyciu bo nie ma efektów od razu :) ale na rezultaty nie trzeba będzie długo czekać ale jak już przyjdą to efekt jest naprawdę rewelacyjny :)

gothmori09 i jak kupiłeś odżywkę i piankę do włosów ? :)

" Gdybyś usłyszał tysiąc razy- nie uda Ci się.
To wiesz co?
Rób nadal wszystko jak najlepiej potrafisz i pokaż, jak bardzo się mylili.
Sukces jest największą, dostępną, ludzką zemstą."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

żelazo

Następny temat

0 koxu a ginekomastia :/

WHEY premium