SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WŁOSY - wątek ogólny

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 253936

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38
dzieki za porady :D napewno z jakiejś skorzystam hymmmm tylko z jakiem? :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5712 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15591
kosmetyki wella sa tansze o polowe a dobre polecam

NIEZASTAPIONA NIEPOWTARZALNA,CIAGLE SZALONA I ZAWSZE NORMALNA.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
najlepiej o skuteczności danych kosmetyków przekonywać sie metoda prób i błędów.
na każdego działa co innego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38
prawidłowo a ja to może jeszcze pójde do lekarza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam.

Jestem tu po raz pierwszy ale mam nadzieje, ze znajde odpowiedzi.

Mam problem, mam 22 lata, a nie umiem kompletnie modelowac wlosow, dlaczego, wybaczcie i niesmiejcie sie ale naprawde jestem beznadziejny :D

- koncowki wlosow kreca sie, wlosy przez cala swoja dlugosc tez, czy to moja wina, ze nie sa proste czy moge cos z tym zrobic?

- gdzie moglbym przeczytac cos, co pomoglo by mi sie nauczyc modelowac wlosy zelem,woskiem,guma..

- fajnie jest wychodzic od fryzjera z bardzo dobrze wymodelowana fryzura ale ja tak nie umiem :[

- uzywam obecnie loreal remix i niestety nie wiem czy nie uzywam za malo tego wosku czy tez po prostu mam za dlugie wlosy 1-4 cm, ale ten wosk ich nie trzyma w jednej pozycji

- najlepiej by bylo ktos napisal mi podstawy bo naprawde mimo, ze czytam ostatnio troche i staram sie zainteresowac to mi to za nic niewychodzi, powinienem modelujac wlosy przeczysywac je miedzy palcami czy tez w jakis konkretny sposob je glaszczyc

przepraszam za bledy i dziekuje za wszelka pomoc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5712 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15591
wejdz na uroda najciekawsze posty dzialu ;fryzury damskie i meskie

NIEZASTAPIONA NIEPOWTARZALNA,CIAGLE SZALONA I ZAWSZE NORMALNA.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35
przejrzałam tak z grubsza wypowiedzi na tym forum...według opisów zamieszczonych na 1 str moge powiedziec ze moje włosy są zniszczone suche itd... moim problemem jest prostownica!! jakieś pół roku temu męczyłam moje włosy codziennie i wyglądałam jakby na mojej głowie znajdował sie snopek siana teraz ograniczyłam to do minimum!! powiem szczerze że efektów prawie nie widać, choć zaczęłam je często podcinać to dalej jest podobnie. na szampony i odżywki do włosów wydaje majątek, i nie moge znależć odpowiedniego.wszystkie kosmetyki niby czynią cuda, a pomimo zmian jakie wprowadziłam moje włosy nadal są suche, a końcówki rozdwojone i jeszcze takie sztywne ( jakby mi sie łoniaki porobiły) ale tylko z wieszchu całe szczescie. Tak wiec bede wdzięczna za jakie kolwiek porady ( oczywiście skuteczne), i jakieś propozycje stosownych kosmetyków...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
idź do fryzjerki na maseczke regenerującą sa bardzo dobre.
już po pierwszej dawce widać znaczne efekty.


Zmieniony przez - malutka_k w dniu 2008-05-26 11:44:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35
powiem szczerze że jakoś nie mam zwyczaju chadzać do kosmetyczki, i kompletnie nie orientuje sie w cenie takiego zabiegu.. jezeli moge liczyc na jakiekolwiek informacje, będe wdzięczna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35
oraz dziękuje za rade,jeżeli bedzie to na moją kieszeń napewno skorzystam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

żelazo

Następny temat

0 koxu a ginekomastia :/

WHEY premium