SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Volkan Oezdemir chce rewanżu z Dominickiem Reyesem lub walki z Janem Błachowiczem

temat działu:

Scena MMA i K-1

Ilość wyświetleń tematu: 135

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2594 Napisanych postów 15138 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 295559

Jeff Bottari & Christian Petersen /Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images & UFC.com

Volkan Oezdemir chce rewanżu z Dominickiem Reyesem lub walki z Janem Błachowiczem

Volkan Oezdemir (16-4) po ostatniej wygranej walce chciałby w kolejnym pojedynku zrewanżować się Dominickowi Reyesowi (11-0) lub zmierzyć się z Janem Błachowiczem (24-8).

Od czasu porażki przez niejednogłośną decyzję z Dominickiem Reyesem na UFC Fight Night 147 w marcu, Oezdemir chciałby dostać szansę na zrewanżowanie się, ale Reyes jest już zestawiony do pojedynku z debiutującym w dywizji półciężkiej Chrisem Weidmanem na gali UFC on ESPN 6. Z tego powodu Oezdemir zwraca swoją uwagę na Jana Błachowicza.

Volkan Oezdemir
"Walka z Reyesem jest tą, której chcę najbardziej. Walczyliśmy już i nie jestem zadowolony z tej decyzji. Chcę, żeby w tej drugiej walce był znokautowany. Poza tym, najlepszą opcją na walkę – ponieważ Reyes jest zarezerwowany – byłaby walka z Janem Błachowiczem.

Myślę, że będzie to kolejna walka. On jest numerem pięć, ja jestem numerem siedem, więc to ma sens. Zrozumiem, jeśli będzie chciał poczekać i zawalczyć o tytuł.”

Gdyby doszło do walki z Błachowiczem jeszcze w tym roku, Volkan Oezdemir podejrzewa, że wygrana może mu zagwarantować walkę o pas, albo przynajmniej zbliży go do tego pojedynku.

Volkan Oezdemir
"Myślę, że jestem dość blisko z uwagi na stan dywizji. Numer jeden to DC, który jest w wadze ciężkiej, numer dwa i trzy (Thiago Santos, Anthony Smith) są poza grą, numer cztery (Dominick Reyes) walczy wkrótce, a numer pięć (Jan Błachowicz) jest wolnych i to może być ta walka. Szóstka (Alexander Gustafsson) jest na emeryturze, siódemka to ja, ósemka (Glover Teixeira) walczy z trzynastką (Nikita Krylov) i dziewiątka (Ilir Latifi), dopiero go pokonałem. Następny w kolejce po pas jest prawdopodobnie Jan, ale może to jest walka, którą mógłbym stoczyć i być o jedną walką dalej".

Na razie Volkan Oezdemir skupia się na regeneracji po ostatniej walce z Ilirem Latifi, którego znokautował w drugiej rundzie i na powrocie na salę treningową. No Time zdaje sobie sprawę, że jest poważnym zagrożeniem w dywizji 205 funtów i chce mieć szansę udowodnienia tego ponownie w swojej kolejnej walce z Janem Błachowiczem lub Dominickiem Reyesem.

Jeśli chodzi o Jana Błachowicza, to w swojej ostatniej walce na UFC 239 przywitał w dywizji półciężkiej byłego mistrza wagi średniej Luke’a Rockholda nokautując go w drugiej rundzie. Od tamtej pory, Cieszyński Księże prowadzi intensywną kampanię na rzecz walki z mistrzem dywizji Jonem Jonesem.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 4879 Napisanych postów 43481 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 348055
Janek niech wyrwie sobie medialnie walkę o pas, a Volkan niech szuka sobie innego przeciwnika

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
Instruktor Kulturystyki

http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Justin Gaethje miał być rywalem Conora McGregora na UFC 240

aerofull