SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Vitor Belfort vs Lyoto Machida 9 listopada ?!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3634

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Nie sadze zeby bylo 3:1. Vitor jest na fali wznoszacej, z JJ dal dobra walke i jest teraz numer 1 do walki o pas w MW. Wiec staawiam ze u bookow tez bedzie faworytem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
na bank nie będzie faworytem nie wierzę w to. Z JJ dał dobrą walkę!? - to, że był bliski balachy nie znaczy, że dał dobrą walkę, bo oprócz tego i może paru ciosów nie zrobił kompletnie nic i został zjedzony - walczył o przetrwanie. Bisping może i jest dobry technicznie w stójce i ogólnie kompletny, ale to nigdy nie był materiał na mistrza i nie ma stójki Machidy a zwłaszcza jego defensywy i kontry i zawsze lubiał wyłapać a Rockhold to już kompletnie - sam go przeceniłem - te jego próby obaleń były poniżej krytyki - w stójce z tego co pamiętam dobrze unikał ciosów na początku, ale Bisping mówił, że sparował z Rockholdem i dlatego się nazywa mistrzem Strikeforce w sumie to mu wierzę..
w każdym bądź razie nie mam najmniejszych wątpliwości, że Machida>Bisping/Rockhold.

a pamiętacie walkę Belfort vs. Rumble - odwodniony i wykończony na maxa Rumble sprawił sporo kłopotów Belfortowi na samym początku, ale wgl dziwie się, że wyszedł do walki. Myślę, że Machida spokojnie może zdobywać obalenia pod koniec rund - np jakieś podcięcia - Vitor obroną obaleń nigdy nie świecił.

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-08-13 19:38:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
jeśli Belfort nic nie zdziałał z Jonesem, to Machida też :o
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Zaklad o soga ze bedzie faworytem u bukow ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
@xper czy ja powiedziałem, że nic nie zdziałał!? ta bliska próba balachy to już spore zdziałanie chodzi mi o to, że oprócz tego walka była do 1 bramki i nawet z 1 sprawną ręką Jones go zniszczył.. Machida przynajmniej dał wyrównaną a nawet może wygrał 1 rundę z Jonesem w stójce trafił czysto dobrze ze 2 razy.

@mikel że ty twierdzisz, że Vitor będzie faworytem!? ok, zakład
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
IMO o ile w ogole dojdzie do takiej walki to machida zgarnie UD

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
Steven0
wy serio stawiacie na Belforta !? już to widzę tzn szanse ma a ciekawe jakim faworytem u buków będzie Machida pewnie coś 3:1


W niezłym matriksie żyjesz.

Owszem, Machida pewnie jest sporo lepszy od Bispinga i Rockholda, ale Belfort ich przecież elegancko zniszczył. Jones to żaden wyznacznik, bo zdemolował i Machidę i Belforta. Ja tam nie jestem w stanie przewidzieć kto zwycięży pojedynek Machidy z Belfortem - obydwaj są nieprzewidywalni i potrafią zarówno zarządzić w octagonie jak i przegrać teoretycznie wygraną walkę. Jedyna różnica, że Belfort ostatnio przeżywa renesans i jest na kosmicznej bombie - a jak wiadomo pewny siebie Belfort to straszny rzeźnik, u niego psychika to bardzo ważny czynnik.

I tak daję 50/50.

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
no to zobaczymy jak zaklepią walkę kto będzie miał rację - imo wyraźnym faworytem u buków będzie Moczida. W matriksie to imo żyją ci co twierdzą, że Belfort będzie faworytem. Ofc mogę się mylić, ale zobaczymy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
W matriksie to żyje ten kto zdecydowanie stawia na jednego albo drugiego. Mam takie samo zdanie jak Enediktal

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
ty zawsze 50/50 dajesz więc o czym my tu gadamy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MMA kondycja (zapasy), pytanie o rękawice.

Następny temat

Bellator PPV 02.11

WHEY premium