SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Matt Lindland vs Vitor Belfort walka o pas WAMMA

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2651

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3142 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16650
11 października na drugiej gali Affliction Matt Lindland i Vitor Belfort stoczą pomiędzy sobą walkę o pas mistrza wagi middleweight. Prawdopodobnie pas mistrza będzie sygnować organizacja WAMMA, ta sama której pas mistrza w wadze ciężkiej posiada Fedor Emelianenko. Informację taką przekazał Vitor Belfort za pośrednictwem Tatame.com:

"Wracam 11 października aby walczyć z Mattem Lindlandem o pas mistrza. To będzie świetna walka, zobaczymy kto jest najlepszy na świecie. Widziałem jego walkę z Negão, jest wojownikiem… Naciera na ciebie ale nie wydaje mi się żeby miał siłę aby zostać na mnie. Znokautuje go… Moje ciosy są celne a kiedy go trafie on nie będzie w stanie stać"

mmarocks.pl
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...zobaczymy kto jest najlepszy na świecie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 577 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5648
Belfort nic sobą nie pokazauje, a tu tak lekceważąco o Lindlandzie mówi. Akurat kto jak kto, ale Matt siły ma wystarczająco, żeby powalić go i zostać na nim Dla mnie Belfort się skończył wraz z odejściem z UFC.

"La vendetta e nostra"
"Ból jest tymczasowy, Duma jest wieczna"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 350 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6087
Obaj zawodnicy na dzien dzisiejszy nie sa wysokich lotow. Lata swietnosci maja za soba. Matt,to kawal twardego wojownika,ale jesli mialbym obstawiac to postawie na dzien dzisiejszy na Vitora.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 486 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4630
Matt to już starszy pan, Vitor też już nie ten sam gość, który nokautował monstra w rodzaju Wanda. Ale walka i tak zapowiada się ciekawie. Wolę oglądać takie starcia niż np. Tim Credeur vs Cale Yarbrough.

-----------------------
BÓL CZYNI SILNYM
-----------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 615
Kto powiedział ze Vitor lata swietnosci już ma za sobą? :D,jak widac wrócił do ufc i walczy z klasą jak za młodych lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki. Cztery lata czekaliśmy na Twój post
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
4 lata oczekiwania w napięciu nagrodzone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wsza dala popis
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Bez sensu zestawianie kontuzjowanego Belforta z Lindlandem, który ostatnio z Mamedem przegrał.






Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WYNIKI + płace zawodników gali Elite XC: Unfinished Business

Następny temat

Walka online Cris Cyborg vs Shayna Baszler

WHEY premium