SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

VitaFit/SFD WPC Protein ECONO 80

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 37744

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1731 Wiek 24 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23497
okej posyłam soga R 93

miałem już wcześniej taką odżywkę, po trzaskaniu szejkerem z całej siły piana strzelała na całą wysokość ale szybko idealnie opadała i smak był dobry

bull dobrze zauważył olej (ja używam lnianego eurolen) lepiej deaktywuja pianę niż oliwa. można tak sobie radzić z pianą w łowickim i ostrowią. smak po dodaniu tłuszczu ten sam. polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 811
Kupiłam to białko skuszona ceną, ale ma taki smak, że nie daję rady(truskawka)... Nie ma żadnego porównania z poprzednią wersją(dla mnie przepaść jeśli chodzi o smak, rozpuszczalność..., choć niby skład nie taki zły).Tamtą wersję mogę polecić z czystym sumieniem...ewentualnie Olimp System Protein 80 w niewiele wyższej cenie a podobnej jakości.Tego już raczej nie kupię, dla mnie szkoda kasy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9059 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699809
akurat olimp ma taki sam smak jaki econo
więc jeden kit
ale zgodzę się że vitafit zdecydowanie lepszy smak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam pytanie odnosnie tego produktu sfd jak i poprzedniego. moze dosc prozaiczne

jest w nich miarka ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Niet.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
martawww rozpuszczalność moim zdaniem idealna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 877 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13694
Dno i metr mułu. Na tle białek z których korzystałem wcześniej nie ma co w ogóle porównywać. Rozpuszczalność niby ok, ale pozostaje osad - mam smak czekoladowy i mogę go porównać do szklanki mleka z łyżką kakao i łyżką mąki. W pierwszej chwili smak jest przyzwoity, ale później uderza mocno chemią i do tego w/w osad. Na pewno był to mój ostatni zakup tego "cudeńka". Dla tych co zamierzają kupić to WPC: lepiej dołożyć kilka zł i kupić coś sprawdzonego. Chociażby ostrowie, piana potrafi dobić, ale przy tym produkcie to jest pikuś.

P.S. Zdarzyło mi się zapomnieć umyć szejker po treningu, został otwarty. Na drugi dzień przed umyciem powąchałem i żałuje do dzisiaj.





Zmieniony przez - crytek w dniu 2010-12-20 13:07:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
crytek, tylko potwierdzasz, ze kazdy ma inne odczucia na temat tego samego produktu. Nie da sie niestety jednoznacznie stwierdzic dla wszystkich jak wygladad sprawa smaku i innych rzeczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
crytek - tak jest ze wszystkimi białkami, zaśmierdną się przeważnie po 2 dniach do tego stopnia że shake-a nie domyjesz.

W końcu to substytut pożywienia.

Miałem okazję spróbować to białko i tragedii niema, jakość adekwatna do ceny, jak dla mnie to to samo co ostrowia. Ma być tanie i spełniać swe zadanie, natomiast podniebienia nie rozpieszcza.

Każdy kto się decyduje na tanie białko powinien wiedzieć czego się po nim spodziewać i nie mieć niepotrzebnej nadziei np. że białko za te 30zł, będzie porównywalne czy identyczne z tym za 70, takie moje zdanie.

Dla tych którzy liczą każdy grosz dobra opcja, jak ktoś ma pieniądz to i logiczne że i półkę wyżej będzie celował.

Zmieniony przez - Amentoris w dniu 2010-12-20 21:28:41

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowe białko SFD - Super cena 29,90 zł !!!

Następny temat

kreatyna+hmb pomóżcie

WHEY premium