SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Visaxinum

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3294

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 830 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5179
KTO STOSOWAŁ?

Jestem Szefem własnego życia

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 603 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3131
g mnie jeśli ktoś ma porządny trądzik to nie ma sensu bawić się w jakieś gówniane tableteczki z kiosku ruchu tylko od razu wytoczyć działa w postaci izotretynoiny (oczywiście pod kontrolą lekarza i nie mając przeciwwskazań zdrowotnych).

Jeśli trądzik jest delikatny (jak u każdego nastolatka) to wtedy odpowiednia dieta, witaminki i higiena mogą pomóc.
...
Napisał(a)
Usunięty przez nioonia za pkt 1 regulaminu
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 262 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9546
Ja łykam to od roku. Jakaś poprawa jest, ale cudów się niespodziewaj bo tylko cynk i trzy ziółka. I to napewno niewyleczy trądziku tylko ewentualnie wspomoże leczenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1030 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16757
Brałem przez 3 miesiące- zero efektów.

DZIENNIK TRENINGOWY:

http://www.sfd.pl/BLOG_KONKURSOWY:_Zabawa_w_stylu_Crossfit_by_Badr-t870693-s12.html


PRACA KONKURSOWA - crossfit dla początkujących:

http://www.sfd.pl/Rozpiska_treningowa_Crossfit__Badr-t865730.html

STRONY INTERNETOWE za małą kasę z adresem xxxx.pl.tl kontakt na PW@

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 227 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6042
Zjadłem dwa pudełka - zero efektów. :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 603 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3131
Zjadłem już chyba 20 pudełek licząc Visaxinum i wszystkie podobne (Belissa Cera itd). Wolę coś takiego aniżeli np. brać sam cynk.

Mam jednak wrażenie, że trądzik bez wspomagania się tego typu suplementami jest nieco silniejszy. Efektów w postaci wyleczenia trądziku nie ma oczywiście, bo z przyczyn naukowych zwyczajnie nie może być. :) Od przyszłego miesiąca przestaję brać te pierdoły z maściami/kremikami i innymi gównami na rzecz powaznego leczenia (Izotek). ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 203 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5782
hepargen + zincteral ! poczytajcie w dziale doping, stosuje czwarty dzień i widzę poprawę. Póki co nie pojawiają się nowe wypryski, zobaczymy co to bedzie

Jestem młody, mam prawo popełniać błędy, nie mam prawa żyć w smutku.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 1 rok Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
już lepiej kupić laktocer mi po nim nie wyskakiwały nowe pryszcze.

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 421 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14744
Heparegen jest na receptę o ile sie nie mylę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 203 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5782
tak

Jestem młody, mam prawo popełniać błędy, nie mam prawa żyć w smutku.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 262 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9546
Przyznam że pierwszy raz słyszę o heparegenie. Naprawde działa na trądzik?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CO TO KURDE JEST?!?!?!?!

Następny temat

Problemy z barkiem :(

Wiecej