SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Vibra Tone

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 15328

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 35
Witam, czy ktos uzywal juz wspomnianego w tytule urzadzenia? Czy jest
ono skuteczne? Mam bardzo sceptyczne podejscie do produktow z TV
Marketu, jednak moim zdaniem ten produkt moze dzialac, poniewaz opiera
sie na tej samej zasadzie dzialania co duze urzadzenia, ktore mozna
spotkac w klubach fitness. Z gory dziekuje za wszystkiemerytoryczne
odpowiedzi.
P.S. Nie wiedziałem gdzie mam wrzucic ten temat ale myśle ze najbliższe tematu jest to forum. Bardzo prosze o odpowiedzi.

JOMA - THIS IS PERFECT BOOTS

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 607 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3397
powiem krotko:
jesli jakis przyrzad ma zapewnic przyrost miesni, zrzucenie tluszczu, wzrost sily, itd. bezbolesnie i bez wysilku - to jest to podpucha.
teoretycznie urzadzenie dziala, wszystko wyglada logicznie - spece od marketingu pracuja godzinami nad tym, jak zrobic z ciebie frajera

kup, podlacz, wyrzuc po miesiacu (albo wstaw do piwnicy), naucz sie zyciowej lekcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 111
to jakis badziew dla ludzi ktorzy mysla, ze bez wysilku najlepeij przed telewizorem zrobia wysportowana sylwetke.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 607 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3397
tak, generalnie jakby bylo tak latwo, to wszyscy byliby piekni i wysportowani
szczegolnie Amerykanie, oni maja duzo pieniedzy na nowe technologie jak ta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
"spece od marketingu pracuja godzinami nad tym, jak zrobic z ciebie frajera" nic dodac, nic ująć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 373 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10057
Ja mam podobne zdanie jak koledzy wyzej, nie zbudujesz ladnej sylwetki bez odpowiedniego treningu oraz przemyslanej diety. Natomiast jezeli te dwa czynniki sa spelnione, mysle ze takie urzadzenie moze byc bardzo przydatne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72
ludzie przeciez ci modele w reklamie co maja kaloryfer na brzuszku, ukształtowane miesnie to widac ze wszystko po siłowni takich miesni nie da sie osiagnac zwykłym pasem. Zreszta jak lezałem w szpitalu w Poznaniu to był koles który był ochroniarzem w tym cały mango. Powiedział tak ze sa rzeczy np pedzle do malowania dobre, ale takie pasy czy inne duperele to maszyny z chinskich czesci przez które zamiast pomoc mozesz sobie krzywde zrobic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1069 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17542
to urządzenie jest dobre ale do masażu, a nie do spalenia tłuszczu czy wzrostu mięśni

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72
no czyli za 400 zł ja moge wam zrobic taki masazyk jakiego ta maszyna wam nie da <LOL> :D a tak serio to beznadziejne takie naciaganie ludzi powiem na dosc spore zeby to dawało efekt. Czy ich nie gryzie sumienie ze np ludzie którzy maja problem z otyłoscia kupuja to bo mysla ze to jedyny sposob i wydaja pieniadze a tu takie cos?:> kpina normalnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1102 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10411
Nie mam nic z TV marketu czy Mango i nie mam zamiaru. Moim zdaniem to wyludzanie pieniedzy i placisz za kompletnie nieprzydatne scierwo.

pzdr.

"The important thing is not to stop questioning."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 0
A jeśli połaczy to uzadzenie z tradycyjnym wysiłkiem??? Możę gdyby zrobic sobie normalny trening i potem dokopac tym mięsniom jeszcze tego vibratona???Czy to moze zadziałac???
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NOWY TRENER "ZŁOTEK"

Następny temat

Galeria sław - Hubert Jerzy Wagner

WHEY premium