SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Venom szybkie pytanie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3764

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 393 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4611
Który jest "nowy" a który "stary"?
Ja dostałem wersje 500mg matrixa / 150mg kofeiny, dobra?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1822 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41040
Nic sie nie martw tylko trenuj, ogolnie opinie sa takie ze 400 niema takich sajdów a 500mg wystepuje jakas depresa itd. Ale oba działaja jak nalezy a z tymi sajdami to jednego moze robic 400 a drugiego 500, tak samo jeden moze sie super czuc na 500 a drugi na 400.

Twoja poprzeczka jest pod moją nogą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Sajdy można zniwelować w prosty sposób. Wystarczy... że będziemy się ruszać, a nie siedzieć w miejscu. Kiedy po 500 siedzę w domu i np się uczę to pojawiają się małe sajdy, ale kiedy już zacznę łazić, pójdę na trening, czy nawet się przejść to już ich nie ma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nowe to 500
stare 400 matrix
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 393 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4611
ok jestem po 1 kapsie venoma, zrobilem 70 min aerobow, odkad wzialem venoma, przed treningiem nieodczulem kompletnie nic. Wjechalem na rower, pobudzzenie srednie, potliwosc normalna, jedyny efekt uboczny suchosc w ustach. Lecz schodząc z rowera zacząłem czuć mrowienie w rękach, głowie i zębach, i ogolnie lekkie krecenie w głowie, schodząc czulem ze pobudzenie jest naprawde KONKRETNE, musialem chwile usiasc bo mialem mrowienie i momentami uczucie jakby w glowie coraz wiecej mrowek było. Czy na was tez tak działa?, czy wszystko ok? chce tylko sprawdzic czy dobrze reaguje na ten suplement.

AD OMG.!!!!!!
pisalem tego posta zaraz schodzac z rowera, praktycznie chwile poziej mialem mega drgawki, trzesienie rąk i mrowienie głowy gdy stałem... gdy se zaczalem ruszac, rekami czy czym kolwiek mrowienie ustepowalo... ale czulem ze jest chyba masakryczny spadek elektrolitow i czulem ze zaraz odlece... wypilem wode z 3 lyzeczkami cukru co by szybko uzupelnic poziom cukru we krwi, drgawki po chwili spadly o polowe, mrowienie glowy ustało, kirecenie sie tez... Jak przeciwdzialac temu?, bardzo zle sie czulem po skonczonym treningu. Bylem strasznie blady, mozna jakos temu przeciwdzialac? po zjedzeniu posilku i wypiciu 3 lyzeczek cukru polepszyło mi sie.Czy ten suplement jest za mocny dla mnie?


Zmieniony przez - syrius18 w dniu 2009-01-03 13:44:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jest skuteczny i bywa niebezpieczny

zle się czujesz to zrezygnuj
nie tolerujesz skrajnie
wiec nie dla Ciebie

z drugiej strony wiele osob mialo takie poczatki z np Leviathanem
pozniej samopoczucie fantastyczne jak i preparat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 393 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4611
Podczas treningu nieodczulem nic fantastycznego, lecz jak zszedlem to temperatura 35,5, drgawki na rękach, brzuchu i w głowie, po chwili przyszedl mi na mysl cukier, i tak gdzies 20 min po skonczonym treningu jak juz wszamałem posiłek i wypilem ten cukier drgawki ustały, czuje sie teraz dobrze, temperatura 36,6. Wydaje mi sie ze to był nagły spadek cukru w organizmie, hipoglikemnia chyba to sie nazywa chociaz niejestem pewny. Co mi polecacie?, sprzedać ten suplement? Prosze o jak najwiecej wypowiedzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak działa Leviathan a nie Venom ( w przesadzonej, poczatkowej dawce)

wysyp połowę capsa i zrób powtórkę z 1/2 porcji

daj znac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 393 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4611
Tzn wydaje mi sie ze poprostu ten venom obnizyl bardzo poziom cukru we krwi i dlatego tak sie stało, napiecie miesniowe itp, troche sie boje brac tego venoma ;d bo teoretycznie pijąc 3 lyzeczki cukru po aerobach to tak jakbym ich chyba nierobił... zastanowie się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
piekielny wynalazek Megabola w dawce 20ml
podobnie robił
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WAŻNE>PILNE>PROSZE O POMOC

Następny temat

najlepszy na regenracje

WHEY premium