SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Vasyl Virastyuk mistrzem świata :) 2007

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6072

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1639 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12110
Tak tylko zeby z tymi rekordami silowymi to nie bylo tak jak ze wzrostem strongmanow gdzie polowa podaje sobie wiecej niz ma (chyba w butach) :)
Mowic i pisac naprawde mozna wiele rzeczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1160 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6354
No racja ale co do pewnosci tych wynikow z wikipiedii tez nie mamy dowodow, ale mysle ze jak sam tak mowil to jest to prawda bo przeciez co mialby z klamania??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1465 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5238
tych wynikow z wikipiedii tez nie mamy dowodow, ale mysle ze jak sam tak mowil

- no to masz, jego oficjalna strona:
http://ipd.home.pl/pudzian/rekordy.php

Własne rekordy:
- wyciskanie 275 kg
- przysiad 360 kg
- martwy ciąg 395 kg

- już wierzysz?

Te 290 kg to chyba wyciska, jak ten rekord Polaka na 350 kg, czyli 10 cm przed klatą sztanga już szła do góry :)

Na AC też go zmierzyli i podali 184 cm wzrostu, zaś na swojej stronie podaje 186
A ja pamiętam jego pierwsze wywaiady czy art. w gazetach kulturystycznych, miał wtedy chyba 20-22 lat i podawał wzrost 184 cm.
Ale jak widać, im więcej się obciąza kręgosłup, to zamiast się ubiajać, to on rośnie ;)

Ale właściwie, to respekt, bo trudno być SM przy w sumie tak niedużym wzroście. Ideał to okolice 188-195. Wyżej i niżej mają swoje minusy.

Wyciąg z regulaminu :
Ptk.4 - "wortal" ma zawsze racje
Nie klikaj http://wortal.prv.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1639 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12110
Nie no dla mnie gosc jest i tak Gigantem i zawsze bedzie mi u niego imponowac sparwnosc,kondycja i zarazem sila bo drugiego takiego nie znajdziemy na swiecie tak sprawnego i wszechstronnego z najsilnijeszych.Ale chcialbym zeby raz na zawsze zamknal geby innym i sie przygotowal i wygral to cholerne AC.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1160 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6354
Widzialem to na oficjalnej stronie ale to w wywiadzie tez chyba prawda no bo skoro mowil to chyba wie co mowi, ale przeciez on trenuje no to chyba ciezko zeby nie zwiekszal swoich wynikow bo ja te wyniki na oficjalnej juz pare lat temu widzialem.
Pozdro

PS. Ja tez chcialbym aby pokazal wszystkim ze moze wygrac AC i zeby to zrobil.

Zmieniony przez - mlody mazi w dniu 2007-09-30 22:33:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1465 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5238
No ja tez bym chiał, by wygrał te AC.
On tylko ściemnia, że mu nie zalezy ...
cały czas przebonkuje, że marzy o karierze a`la Arnold w filmach.

http://ipd.home.pl/pudzian/news_all.php?id=141

A jaki jest najlepszy sposób na kariere i zostac zauwazonym na rynku w USA? To chyba wygrać na jego zawodach. Czyż nie?
Powinien chyba sobie odstawić te tytuły w SM, i skupić się tylko na AC.
Choć jeden rok. Potem niech sobie zdobywa 5-ty tytuł.

Mi jego 5-ty tutuł nie jest do niczego potrzeby, bo niestety .... nie ma najlepszej konkurencji już któryś rok z kolei, więc czy ten tutuł ma taką samą wartośc, jak te z 5 lat temu? Nie i tyle.

Zresztą co to za paradoks, jakiś 4-krtony mistrz świata, a nie może głupich zawodów wygrać, a nawet non stop jest w okolicy 5/6 miejsca :)

A co do aktorzenia. Ludzi wyglądajcyh równie potżenie jest w USA cała masa. W samycm wrestkingu jest chyba z 20, który mają z 190-200 cm i 140 kg w mięśniach. To lepiej wygląda niż jego 184 cm :)
Więc jeżeli jego tytuły mu nie pomagają, to może czas wygrać ten cholerny AC. Może to tez nic nie da, ale potem można by puścić akcje reklamową, jak Arnold wręcza mu nagrodę oraz dodac, że wygrał 4-tytuły MŚ :)

Wyciąg z regulaminu :
Ptk.4 - "wortal" ma zawsze racje
Nie klikaj http://wortal.prv.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 470
Hmm a ja wam powiem tak

Pudzian , nie bawi sie w aktualizacje swoich wynikow w necie...
Te wyniki co wy piszecie sa sprzed dobrych dwoch sezonow....

Myslicie ze on stoi w miejscu caly czas ?!
ahahahaa

" Prawdziwy siłacz nie patrzy na sylwetke...Patrzy na siłe"...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1639 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12110
Niecj pojedzie na AC i to udowodni.Proste jak drut
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 370 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19926
On juz wszystko udowodnił i nie musi dla kilku osób z forum zmieniać cyklu przygotowań oraz zaprzestać bardzo lukratywny dla siebie cykl zawodów . Jakby wygrał i tak byście nazekali (bo to taki narodowy sport),np. ze wygrał bo virastiuk i savickas nie byli w najwyższej formie itp. itd. tak wiec nie warto. Tyle razy ile Pudzian złoił im tylki jak dzieciom ten jeszcze jeden raz wielkiej chwały, zysku mu nie da

Do zobaczenia gdzies w Polsce [you]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
Udowodnił że jest silny szybki najlepszy w konkurencjach dynamicznych
ale tam gdzie liczy się czysta siła extremalne ciężary rządzi Sawickas a Mariusz nigdy nie był nawet na pudle
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WAZNA SPRAWA 100kg WYCISk

Następny temat

Bulgarian Blitz(krieg)

WHEY premium