SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

VASOBOLAN

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8971

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
lepiej kolego napisz co ty masz za soba itd pomozemy ci cos wybrac sensownego pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 1039 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31324
2 razy mono i to tyle bo chyba o białku, gajnerach i aminach pisać nie musze nie? :P
Dodam, że kiedyś brat dał mi przed treningiem Cytonox, ale nie działał na mnie, zero pompy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
jak wiesz to dieta bedzie podstawa wiec musisz ja sobie ulozyc... co do czegos co moglbys wrzucic polecam hyperfusion z vasobolanem na pierwszy cykl... mozesz rowniez zrobic tak ze najpierw hyperfusion pozniej po odstawiniu vasobolan.... a po skonczeniu tego cyklu plutonium intravenous i trianabol.... wtedy rozlozy sie to w czasie i w kosztach ... jak na mnie narazie nie bylo nic skuteczniejszego niz wlasnie te trzy suplementy na raz .. pozdro
p.s. jak bedziesz mial pytania to pisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 1039 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31324
Tomek mam diete, a HF chce połączyć z vaso, licząc, że zadziała na mnie 6-8 kapsów to powino zostać troche, jeżeli nie to mam zamiar po cylku kupić jeszcze vaso, TST, i HMB. Dzieki za odpowiedź.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
nie ma za co ale pamietaj ze na poczatku mozesz sprobowac delikatniej skoro jeszcze nie brales .. ja po prostu wiem jaka dawka na mnie dziala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 1039 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31324
Siemka :)
W poniedziałek zaczynam cyklon HF i vaso, wczoraj z ciekawości, czy będzie piekło wziąłem 3 kapsy, ale nie piekło, na pompe nie liczyłem, dzisiaj robiłem plecy i biceps i wziąłem gdzieś godzine po obiedzie 6 kaps ale nic ani pieczenia, ani pompy ;/ i tak sobie myśle:
1. za szybko po obiedzie wziąłem? ( ok ile po posiłku brać?)
2.Za mała porcja ( nigdy nie brałem takich rzeczy i myślałem, że będzie ogień)
3.Jak na was działał, z pierwszą porcją, czy się rozkręca?
4. Może zapić go kawą? czytałem, że ktoś tak robił :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3987 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19056
JO:)
1 - około 30 min przed treningiem, z 90 min po posiłku
2 - 6kaps powinno starczyć
3 - powinno działać po pierwszej porcji
4 - nie jest konieczna kawa, da Tobie większe pobudzenie ale czy to konieczne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 1039 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31324
Dzięki Kamil :)
Czyli jednak ten posiłek tak myślałem, ale lepiej sie spytać experta :D
zobacze w poniedziałek i napisze zaraz po treningu :)

Zmieniony przez - sHarkYy w dniu 2011-01-14 20:05:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3987 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19056
czekam na info:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
kawe odpusc .... mi czasami ta kawa nic nie daje poza tym ze bedzie mi niedobrze... jezeli bierzesz kreatyne czy arginine warto zachowac wiekszy odstep po posilku przed treningowym... wiesz moze miales slabszy dzien nie oceniaj po jednym treningu bedzie dobrze ale nie powinienes czekac za dlugo az sie wkreci na mnie dziala odrazu...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

GLUTAFUSION

Następny temat

HYPERFUSION

WHEY premium