SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ustawka

temat działu:

Informator MAŁOPOLSKI

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 11389

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
kazdy na kacu tak gada

Dudek my na kosza sie umawiamy juz ho ho ho

btw. ja tez chce! .. ale jestem na cyklu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1100 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14043
Ustawki nie będzie wymiękacie albo pic nie umiecie no cóż pozostaje samemu pić jak ktoś sie będzie wybierał kiedys do Cienia bądz Midgarda niech da znać zawsze mogą być inne kluby tylko nie takie jak Faust bądz carpe diem :-]

****************************

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 446 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2148
cos tu ktos o koszu gada ja tez bym cos zagrał na luzie bo mam juz dosc normalnych treningow !!

odnosnie smaku mam białko optimum czekolada z mieta i jak zaczołem puszke to jeszcze było czuc miete ale jak jestem juz po połowie to juz nie czuje!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 640 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6938
no zróbmy jakiś zlot SFDofowiczów:D jakieś ognicho xD patyczek płomyczek:D Jakiegoś żubra upieczemy albo dzika;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ognisko?!
daj spokój...

trzeba się nadupczyć na rynku i wbić na jakieś disco, yeah!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 640 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6938
Dudek:D masz racje:D do filharmonii xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1100 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14043
Jak tak dalej pójdzie nam to zbieranie to pozostanie nam imp w Dolce vita

****************************

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 640 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6938
Streku:D albo w McDonald's;d a tak na poważnie jesteśmy przecież koksami mamy nadmiar testosteronu a zachowujemy sie jakbyśmy jaj nie mieli!:D Tak trudno sie nam zorganizować xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
nie bojcie sie !!
Skoncze brac efkehttps://bundles.sfd.pl/../../buziaki/7.gif[/img](Dudek tez cos zre chyba teraz) to z Dudim zorgranizujemy taki wypad na miato (kluby) ze caly rynek bedzie mowil o SFD (Dudek tez cos zre chyba teraz) to z Dudim zorgranizujemy taki wypad na miato (kluby) ze caly rynek bedzie mowil o SFD (Dudek tez cos zre chyba teraz) to z Dudim zorgranizujemy taki wypad na miato (kluby) ze caly rynek bedzie mowil o SFD [img]../../buziaki/7.gif" alt="" />

w moje urodziny np hahaha 4 lipca

Zmieniony przez - Pitt Bull w dniu 2007-05-30 13:46:21

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 640 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6938
To gratuluje Ci święta nie podległości:D Ej te laski u Ciebie na stoisku to są wolne xD?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sylwester- gdzie??

Następny temat

Pomiar BF% w Krakowie

WHEY premium