SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Universal Nutrition - Animal M-Stak

temat działu:

Universal Nutrition

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 95494

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 248
a ty to kiedyś prubowałeś wieśniaku? znalazł się Eltoro_KrK. Każdy ma swoją opinie, więc się nie ośmieszaj swoimi jednowyrazowymi odpowiedziami PINGWINIE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Czemu mnie obrażasz? Argumenty są znikome to trzeba na kogoś wjeżdżać? Tak brałem i się zawiodłem. Nie jestem takim zawodowcem jak Ty żeby mnie " tak rozwaliło jakbym sobie kreske wciągnął. Pół godziny po zjedzeniu myślałem, że mnie rozsadzi"

jeżeli cię tak nosi po mcstaku to powinieneś jeść dużo mandarynek tam też są flawony i witamina C...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1846 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34103
Kupilem jedna puche bo mialem za 6 dych. Bralem go i cwiczylem planem z priorytetem na klate 3x w tyg klata, 1 dzien pozostale partie. Wymiary w bicepsie i innych partiach nie wzrosly, wyglad klaty jedynie sie poprawil. Tak naprawde watpie czy mozna na tym duzo urosnac, przytylem 1kg razem z dieta przez 3 tyg. Poszla sila kokretnie, miesiac temu na plaskiej bylo 105kg. Teraz mysle ze w zasiegu jest 115-120kg ale sprawdze rekord po tym jak skoncze caly plan treningowy, czyli za 2-3 tyg. Pobudzenia w ogole nie czulem, moze troche lepiej sie cwiczylo i libido troche wieksze Ostatniego dnia zaczely mnei nerki bolec, na nastepny dzien tez ale juz przeszlo. Mozliwe ze to wlasnie od M-staka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 36 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2132
Powiem tak. Jedzac tylko jedna puszke to strata czasu i kasy.. m-stak tak samo stak 2 rozkrecaja sie dopiero po 2-3 tygodniach. rozpoczynajac druga partie to zaczyna rozsadzac i czuc sie jakby wciagnelo kreske:)
tak bedzie np jedzac najpierw m-stak potem staka 2 albo odwrotnie (drugie polaczenie lepsze).
Przegladajac oficjalne forum- wyczytalem ze, ludzie robia ciekawe polaczenie.
jedza puchy bez tej tygodniawej przerwy:D i lacza jednoczesnie m-staka i staka 2.
czyli dwa m-staki i dwa staki 2- preferuja m-staka przed treningiem a staka 2 rano i ZEBY MIEDZY NIMI BYLA 6-8 godzinna przerwa. i dopiero wtedy dzieje sie BOOM.
Mialem przyjemnosc przetestowac takie polaczenie. 4 tydzien zaczelo dopiero dzialac. byly widoczne efekty i sila zaczela prnac sie do gory.
jest to mala infestycja bo ja dodalem sobie do tego paka i nitro. i bardzo dobra diete.
i nie zaluje wydanej kasy. takie polaczenie jest idealne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wydaje mi sie ze wiekszosc osob nie rozgranicza do czago sluza poszczegolne suple,przeciez np regeneracja i solidny odpoczynek jest niezbedny do rozwoju miesni.Nie zdziwie sie zatem jak zobacze negatywna opinie o witaminach bo ktos napisze"eee lipa zadnych przyrostow po tym nie ma" Wiele osob na tym forum nie ma zielonego pojecia o podstawowych zasadach funkcjonowania organizmu i pozniej pojawiaja sie idiotyczne posty.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1158 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2872
dorzucilem paradoksalnie m-stack na redukcji z cutsem i innymi i mnie roznosi, good good
potem stack
a na koncu test
i bedzie miodzio

E&M Partners Ltd(Vitamin - ShopAcocks Green & Handsworth), CHINESE TATTOO Studio Handsworth

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 199 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2996
osobiscie polecam, zadowolony z rezultatow, polaczylem go z pakiem i gain fastem, pakiet z universala ;p

Stemm - Face The Pain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 218 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5238
Czy mozliwa jest dosypka w M-Staku? pytam bo mam nadczynność tarczycy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 188
Mozna walic M stak'a z kreta? albo krete przed rozpoczeciem, albo po spoknczeniu puchy M stak'a?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4295
"NKT"
dorzucilem paradoksalnie m-stack na redukcji z cutsem i innymi i mnie roznosi, good good
potem stack

m-stack na redukcji? A coś bliżej?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Universal Nutrition - Animal Cuts

Następny temat

Universal Nutrition - Animal Nitro

WHEY premium