SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Universal Nutrition - Animal M-Stak

temat działu:

Universal Nutrition

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 95489

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6160
dla mnie najlepsze co jadlem, o***alem 2 puchy z hmb + gainerk po treningu =masa+power az chcialo mi sie cwiczyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 10 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 253
Encanto - są efekty, przełamałem stagnację już po pierwszym cyklu. Siła i masa wzrosła, po cyklu trochę spadła. Teraz biorę pumpa i to nie to samo. Razem m stakiem brałem kreatynę mono oraz booster NO plus ostrovię i glutaminę hi-tec. POLECAM!

babcia mawiała: pracuj, pracuj bo grzbiet ci sam nie wyrośnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4319
natomiast ja zaglosowalem tylko na dobry

zmienilem trening i szamie juz 2 puszke ciagiem, jestem w polowie.
Powiem szczerze ze za te pieniadze - jakos duzo specjalnie nie wydalem bo 99 zl za paczke, nie jest wart swojej ceny. Taki mocniejszy tribulus, ale fakt, poziom tescia podnosci, widac zwlaszcza po agresji.
Chyba wolalbym jakis dopalacz NO albo stack w to miejsce...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 125 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1434
Brałem Animal mstaka z gainerem magnum 800 Treca, efektów dużych nie było, jak za te pięniądze to nie polecam chyba że komuś nie szkoda kasy,bo ochota do ćwiczeń po tym jest.Ja osobiście żaluję że go kupiłem i głosuje na dobry chociaż w skali 1-4 dałbym 2.

Jak pomogłem to poczęstuj sogiem ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 884
Brałem z ostrowią nie podzialal na mnie nie tak jak chcialem liczylem na przyrosty sily lecz nie doczekalem sie ale niema tego co by na dobre wyszlo 4 kg masy w 3 tygodnie mysle ze nie jest tak zle i do tego duża pompa na treningah
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 125 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1434
Pompa? Ja żadnej pompy nie czułem, to chyba miałeś jakieś białko podrasowane że pompa <rofl>

Jak pomogłem to poczęstuj sogiem ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1134 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24564
Zmieniłem zdanie co do tego produktu bo zauważyłem zmiany po 2 tyg dopiero.Właśnie zakończyłem cykl m-stak+stak+pak+zma pro+storm+shock i efekty są widoczne,Mięsień zrobił się jakby bardziej ubity a i troszkę go urosło,efekt zauważalny gołym okiem po 2 tyg a po pełnym cyklu tj 21 dni całkiem przyzwoicie.Tak więc zmieniłem całkowicie mą wypowiedz bo poprzednia była napisana zbyt prędko.Polecam te combo.teraz krótka przerwa i testuję stak2+test+pak+zma+storm

Zmieniony przez - Mag69 w dniu 2008-07-11 18:25:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 41


powiedzcie mi o co chodzi z tym dwoma m stakami. w polsce mozna kupic oficjalnie tylko tego czerwonego, ale ten drugi nie jest oparty na prohormonach, gdzie wiec roznica?? gosc u ktorego sie zaopatruje w odzywki twierdzi ze ten z niebieskim paskiem na dole jest lepszy znacznie. sam jadlem tego czerwonego i nie bylem zadowolony, ale dalej nie wiem w czym tkwi roznica. wiecie o co w tym chodzi??i jak to wszystko sie ma do animal stak 2 ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 86
Witam!!.Mam jedno małe pytanko.Czy mozna połączyc Staka2 z M-stakiem,i czy trzeba robic przerwe tygodniowa pomiedzy tymi dwoma puszkami??? Za wsselkie odpowiedzi z góry dziękuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1312
Ja łączyłem M-Staka ze Stakiem po cyklu kreatynowym. Dwie puch M-staka bez przerwy plus paka Staka. Bardzo dobre efekty przy wzmożonym wysiłku i ograniczonym czasie snu. Pracowalem w tym okresie fizycznie po 10 godzin od 5 rano. Wzrost siły i zwiększenie obwodów mięśnia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Universal Nutrition - Animal Cuts

Następny temat

Universal Nutrition - Animal Nitro

WHEY premium