SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Universal Nutrition - Animal M-Stak

temat działu:

Universal Nutrition

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 95483

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 86
Tak dokładnie o to mi chodzi.Własnie poszukuje czegos po cyklu kreatynowym ( schock+storm+animal nitro+Mutant mass+carbo) Mam zamiar wziac puche staka2 i odrazu po tym M-staka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 95
ZACZYNAM OD ANIMAL PAKA Z ANIMAL M STAKIEM ,,,TYDZIEŃ PRZERWY DAJE ANIMAL TESTA TYDZ PRZERWY A NA KONIEC 2-GA PUCHA M STAKA.zobaczymy co z tego wyjdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 95
masa jak masa,co mnie zaskoczylo,ze siła podskoczyła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 366
wlasnie wzialem 1 porcje i musze przyznac ze mnie bardzo zaskoczyl (bardzo duzo energi na treningu i chec cwiczenia) napisze cos wiecej za 3 tyg jak bedzie po cyklu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 67 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3293
panowie dostalem wlasnie 2 m staki [ w nowych opakowaniach ] i skład jest całkowicie inny niz ten tutaj co jest grane ?? ten m stak hard gainer's
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 67 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3293
m.i.n

Natural flavonex/Sterone Comlex 750mg
Anti-Catabolic Amino Complex 3000mg
Anabolic Adaptogen Complex 1000 mg
Insulin Potentiating Complex 500 mg
M Factor Complex 500 mg
Energy Complex 500 mg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 149 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3089
Bardzo dobry tyle ze cena jak za 22 pakiety wysoka, ale bardziej przypadł mi do gustu Animal Stak takiego boostera teścia jeszcze nie brałem jak Animal Stak mocniejszy od axis ht bsn i N1-t a co do M-staka to dobry i nie zawiera substancji które mogą spowodować pozytywny wynik na kontrolach antydopingowych(przynajmiej przy tych dawkach np. w kolarstwie co przy Aniamal Staku producent zaznacza

Zmieniony przez - B007 w dniu 2009-02-15 21:15:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3
Witam mam puszke staka i puszka m-staka i puche massacry czy ktos mi moze powiedzieć jak mam to brac co i kiedy z gury dziekuje za rady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 683 Napisanych postów 6786 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66900
Jak na jedną paczke tego specyfiku jestem zadowolony.Jadłem razem z kretą,białkiem i węglami.Działa jak należy siła skoczyłaA najlepszy efekt to czułem na treningach krav maga troche takiej zawziętości i dodatkowa agresja na sparingach,mniejsze zmęczenie.Moge z czystym sumieniem polecić

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 942
Po 1 puszcze byłem bardzo zadowolony a po następnych już gorzej, tak naprawde animala zaczyna sie doceniać jak się już skończy cykl i ćwiczy się bez niego:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Universal Nutrition - Animal Cuts

Następny temat

Universal Nutrition - Animal Nitro

WHEY premium