SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Umięśnione, otłuszczone kolana u dziewczyny...

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10939

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
j.w.
to samo napisałam

Zmieniony przez - UNKNOVVN w dniu 2012-07-12 19:14:21

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 300
Ok, to jutro się za to zabiorę po południu i dołączę foty całej sylwetki ;) Ja na tym forum dopiero od niedawna więc się jeszcze za bardzo nie orientuję, ale jutro wszystko poprawnie wypełnię ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 300
Mam tylko pytanie - jak do tego kalkulatora wbić ile gram czy ml jem tego czy tamtego, bo mi zawsze w 100g i 100ml wlicza i nie orientuje się ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
zmienic 100 na inna liczbe :D

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 300
Oto moja dieta, dałam dwa przykładowe dni z wczoraj i z dzisiaj. Każdego dnia jest mniej więcej podobnie, wszystkie wartości odżywcze każdego dnia są niemal identyczne. Jutro postaram się dodać jeszcze fotki ;)




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
:) swietna dieta! tak trzymaj! w sam raz dla 30kg osoby!
o ku... Ty wazysz wiecej ?
wyobraz sobie ze organizm jest jak piec... kiedy latwiej w nim spalic cos? Jak JUZ JEST ogien mocno rozniecony czy jak tla sie 3 mokre szczapki drewna?
podbij kcal o tyle ile Ci tu laski każą i nie nazywaj tej glodowki dieta.

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 300
Ale ta diete to nie ja sobie ułożyłam tylko moja dietetyczka u której byłam ;) Ja sama w życiu bym się nie zabierała za ułożenie diety, bo pojęcia o tym nie mam ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 300
A oto zdjęcia mojej figury...Jak widać kolana są najgorsze, wszystko jeszcze możliwie, najbardziej właśnie tłuszczyk odkłada mi się od pasa w dół i nie wiem co robić...













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 300
i reszta...













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Zero mięśni, sporo tłuszczu i przekręcone ramiączko od stanika widzę.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trener personalny !

Następny temat

Boczki:/

WHEY premium