SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Umięśnione, otłuszczone kolana u dziewczyny...

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10883

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28681
tez kiedys mialam podobne kolana, odkad zaczelam porzadnie cwiczyc silowo (przysiady, martwe ciagi itp) miesnie i sciegna ud sie wzmocnily i uniosly kolana do gory. poniewaz masz slabe miesnie nog z gory Ci mowie ze jesli sie tym teraz nie zajmiesz mozesz miec w przyszlosci problemy ze stawami kolanowymi (u mnie tak sie wlasnie historia przedstawiala). naprawde bardzo Ci polecam cwiczenia silowe. aeroby swoja droga, w koncu kondycja tez wazna, ale sile miesni uzyskuje sie cwiczac z obciazeniami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 300
Więc co radzisz Ruda_29? Właśnie dziwi mnie to, że zero mięśni, bo staram się sporo ćwiczyć...A przekręcone ramiączko od stanika to z pośpiechu...;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
przeczytaj regulamin, i jak zaczniesz wg wskazowek jesc i cwiczyc to cialo Ci sie zmieni

Zmieniony przez - anister w dniu 2012-07-13 16:22:06

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Gdzie tu mięśnie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1271 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12119
kama_1919
Więc co radzisz Ruda_29? Właśnie dziwi mnie to, że zero mięśni, bo staram się sporo ćwiczyć...

Widocznie to co ty uważasz za ćwiczenia, wcale nie rozwija mięśni bo faktycznie ich nie masz nigdzie.

Od razu ci powiem, że dieta, która prowadzisz jest do zmiany. Jeśli chcesz być zdrowa i mieć ładną sylwetkę musisz nauczyć się jeść więcej i bez śmieci. Od razu powiem też, że bez wyciskania potu przy podnoszeniu ciężarów (nie od razu wielkich) nie zbudujesz mięśni a tym samym nie pozbędziesz się tłuszczu. Rowerek, bieganie itp mięśni ci nie zbudują i sylwetki nie wysmuklą. Możesz się oczywiście próbować zagłodzić (to ostatnio dość modne i sama próbowałam żyć na 1000-1200kcal) ale to i tak nic nie daje na dłuższą metę tylko kolejne rozczarowania. Możesz uwierzyć na słowo, możesz próbować na sobie samej kolejnych diet cud, ale pamiętaj, że z każdą kolejną dojście do normy będzie coraz cięższe. Jesteś młoda, jak zaczniesz teraz to już za kilka miesięcy możesz być zadowolona ze swojego ciała. Później pozostaje jedynie dopracowywanie szczegółów

A przekręcone ramiączko od stanika to z pośpiechu...;D


Postaraj się więc bez pośpiechu zrobić "zdjęcie całej sylwetki" z przodu, tyłu i z boku jak pisałam. Jak sama nie możesz to poproś mamę, koleżankę itp.



Zmieniony przez - DuzaGocha w dniu 2012-07-13 16:38:06

Nie gardź sobą, że bitwę przegrałeś. Trzeba pewnej siły, by się zapędzić tam, gdzie się bitwy przegrywa.

http://www.sfd.pl/Pierwsza_redukcyjna_po_50:50..._dukanie...mm..._i_innych_eksperymentach-t865808.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 300
U mnie w pobliżu niestety nie ma siłowni...A nie mogę sama wykonywać jakichś ćwiczeń w domu albo na świeżym powietrzu, które przyniosłyby jakieś rezultaty? Mam ciężarek i mogłabym jakoś z nim poćwiczyć, tylko nie wiem jak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
https://www.sfd.pl/-t803543.html  pkt.2 trening w warunkach domowych, jak masz tylko możliwości zaopatrz się w obciążenie na początek chociaż 30/40kg

Zmieniony przez - UNKNOVVN w dniu 2012-07-13 18:52:28

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 300
A jakbym miała chodzić na siłownie to jakie ćwiczenia i na czym byłyby dla mnie najlepsze jeśli najbardziej zależy mi na ładniejszych nogach (pupa, uda, kolana)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
a Ty sluchasz innych? masz cwiczyc cale cialo a nie to co wydaje CI sie ze powinnas. od robienia tego co sama chcialas pozytywnych efektow nie ma wiec... btw - jaka to dietetyczka niby?

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 300
Taka dietetyczka, która przyjmuje w moim miasteczku ;) Na początku dała mi dietę 1800kcal, potem 1500 a teraz 1200. Ale ja i tak jem troszkę więcej, bo np. 2 godziny temu zjadłam dodatkowo loda BigMilka i nie wiem właśnie czy dobrze zrobiłam, ale to chyba najzdrowszy lód ze wszystkich ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trener personalny !

Następny temat

Boczki:/

WHEY premium