SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ulubiony piłkarz

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12730

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 214
Zlatan może i ma taką wadę ale to mój ulubiony piłkarz.Np. Ronaldo jak dostanie piłke do nogi to już się kiwa ponad miarę i nie zawsze coś dobrego z tego jest.
A przypomnij sobie mecz Ajaxu.Jak Ibrahimovic kiwnal obroncow jak dzieci ,leciutki strzał i bramkarz też leży.ma też kopyto niezłe.Ale rzeczywiście troche te akcje kombinuje.Pomimo to podziwiam go,za to że ma 1,92 ale nie jest jak Rasiak,tylko ma technike godna mistrza ;)

Zmieniony przez - karolzg w dniu 2009-01-21 23:53:18

piękny gol po indywidualnej akcji całego zespołu... ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 877 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4491
Włąsnie o ta akcje mi chodzi ze potrafi objechac paru gosciu bez problemu,a tu tak kombinuje tak samo brak mi jego elastico w ogóle tego triku nie robi a w ajaxie robił co 2 mecz

Dla mnie RonaldoR9 jest najlepszym piłkarzem wszechczasów,,na zawsze pozostanie w moim sercu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 151
Mój ulubiony piłkarz to oczywiście Lionel Messi,z którym mam zdjęcie w Barcelonie po meczu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 154 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 608


oczywiscie Mascherano

Follow me:
www.twitter.com/shamaq26
www.youtube.com/jimmydublinek
------------------------------------
sites.g00gle.com/site/sonicboomworld/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
no przeciez widać to po Twoim nicku

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jest ich kilku,( zarowno grajacych jak i nie grajacych), takze za duzo pisania wyjdzie :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cytat

"A przypomnij sobie mecz Ajaxu.Jak Ibrahimovic kiwnal obroncow jak dzieci ,leciutki strzał i bramkarz też leży"

nie porownuj kolego holenderskiej piłki do angielskiej. To co zrobił Ibra wtedy ( no własnie wtedy ) nie było czyms fantastycznym, dobre ale jak na lige holenderska, bo w zadnej innej by tego nie zrobił a do tego w dzisiejszych czasach.lecz nie zaprzeczam ze jest dobrym zawodnikiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3600 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27033
wielu piłkarzy lubię,ale obecnie najbardziej cenie Riquelme.

Życie to boisko,na którym nie gra się czysto.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 89 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1241
Ja narbajrdziej cienię C.Ronaldo , Teveza i Vicića. Znakomici piłkarze.
A co do golenia nóg to niektórzy piłkarze golą nogi zeby jakis krem lepiej sie wchlanial czy cos takiego. czytalem to tutaj na forum gdzies.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 66 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5606
Rivaldo w szczycie formy nie do rusznia od niego i od Barcy z przełomu wieku zaczeła sie moja przygoda z piłka a że był jej mózgiem to cala uwaga skupiła sie na nim

http://i.a.cnn.net/si/2006/writers/ricardo_setyon/05/22/brazil.team/p1_rivaldo_0522.jpg " data-lightbox="zdjecia" data-title="http://i.a.cnn.net/si/2006/writers/ricardo_setyon/05/22/brazil.team/p1_rivaldo_0522.jpg ">http://i.a.cnn.net/si/2006/writers/ricardo_setyon/05/22/brazil.team/p1_rivaldo_0522.jpg " alt="" />



Zmieniony przez - denilson90 w dniu 2009-02-01 19:57:36
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Którą pozycję wybrać ?

Następny temat

Orlik 2012

WHEY premium