SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ulubiony piłkarz

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12729

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 239


Xabier Alonso Olano
Intelignecja, sposob poruszania, uderzenia i NAJDOKLADNIEJSZEZ I NAJSKUTECZNIEJSZE PODANIA NA ŚWIECIE.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7192
Lubię grę dużo piłkarzy, ale najbardziej cenie chyba Ronaldo. Nie wiem czy inny piłkarz potrafiłby wykonywać zwody z taką szybkością. Ogólnie szanuję go za całokształt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 877 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4491
Trables ale CR czyR9?

Dla mnie RonaldoR9 jest najlepszym piłkarzem wszechczasów,,na zawsze pozostanie w moim sercu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7192
Z szacunkiem do Cristiano, ale Ronaldo jest tylko jeden.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 877 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4491
Sog za zdanie które ja zawsze powtarzam:)

Dla mnie RonaldoR9 jest najlepszym piłkarzem wszechczasów,,na zawsze pozostanie w moim sercu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 214
Tu się z wami zgadzam ) Ronaldo może i postarzały i nie w formie,ale to i tak świetny piłkarz.a C.Ronaldo to jest taki laluś,może i gra dobrze ale za nim nie przepadam.Ostatnio widziałem wywiad z jego byłą narzeczoną ,która pisała,że goli nogi, i ma ze 100 luster w domu ) To chyba był artykuł w Futbolu ''Złoty Ronaldo'' jakoś tak ;p

piękny gol po indywidualnej akcji całego zespołu... ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 877 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4491
Nie wiem ile ma tych domków hehe ale tu jest fajny filmik
http://www.smog.pl/wideo/2462/christiano_ronaldo_zaprasza_do_domu/

Dla mnie RonaldoR9 jest najlepszym piłkarzem wszechczasów,,na zawsze pozostanie w moim sercu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Ulubiony piłkarz- Luis Figo za kiwki,strzały z wolnych, rajdy i bajerancką technikę

Najlepszy piłkarz jakiego widziałem- Zidane

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 28 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26
Moim ulubionym piłkarzem jest C. Ronaldo i Ibrahimovic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 877 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4491
Zlatana bardzo lubie ale kurde czasem mnie irytuje dostanie piłke na skrzydło zatrzymie ją ruszy swoim wolnym krokiem ma sutuacje jeden na jeden z obroncą i zawsze cos kombinuje podaniem zamiast zrobic goscia zwodem,potrafi kiwac ale nigdy nie wejdzie na szybkosci z boku pola karnego a potem poda,takze marnuje bardzo duzo sytuacji sam na sam gdyby nie jego nonszalancja miałby w sezonie juz 22 bramki a nie 12 eh ten Zlatan:)ps ładna by mu brameczka siadła z nożyc z Romą(2:1)

Dla mnie RonaldoR9 jest najlepszym piłkarzem wszechczasów,,na zawsze pozostanie w moim sercu.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Którą pozycję wybrać ?

Następny temat

Orlik 2012

WHEY premium