SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC on FOX 16: T.J. Dillashaw vs Renan Barao

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7360

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
no tak, RDA będzie mógł walczyć dopiero pod koniec roku więc wygrany Cerrone/Makdessi będzie musiał czekać na dos Anjosa. Tylko pytanie jest takie czy jak Makdessi wygra (nie wydaje mi się, ale potrafi uderzyć i jest dobrym strikerem więc wszystko możliwe) to czy dostanie TSa, bo wiadomo UFC jak robi eliminator to niestety często tylko w przypadku wygranej 1 zawodnika.

Khabib też dopiero pod koniec roku będzie mógł walczyć no i być może Pettis też, bo operacja łokcia (zależy jeszcze co konkretnie) to chyba nie zejdzie jakoś długo wznowić po tym treningi.
Więc dla przykładu RDA vs Cerrone/Makdessi i na tej samej karcie/w podobnym czasie Pettis vs Nurmagomedov jako kolejny eliminator.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
149lbs - cos czuje ze Barao pojedzie Dillashowa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 540 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25478
Barao widac w dobrej formie i optymistycznie nastwiony. W poprzedniej byl jakis zgaszony i nie mial checi do walki. Ile on tam byl niepokonany 9 lat? To nie dzieje sie przez przypadek. Ma olbrzymi talent i mompletny zakres u iejetnosci. Wtedy byl poprostu nieobecny psychicznie. Jezeli wejdzie dobrze w walke to ko w drugiej max trzeciej rundzie
1

"There are times when you need patience and there are times when you must be very aggressive" Rickson Gracie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Ogromną robotę zrobiło poruszanie sie Dilla, to chyba zaskoczyło Barao najbardziej, jednak amerykanin się wciąż rozwija, dobry team, mnóstwo sparing partenrów w klubie i to na najwyższym poziomie.
Dillashaw to taki Cruz 2.0, a nawet lepszy. Jeśli Barao nie poprawi szybkości, to amerykanina może nie przeskoczyć, chociaż zgoda on w ich ostatnim pojedynku wyglądał tragicznie, może złe ciecie?
Jak kiedys pisałem, Barao w odróżnieniu od aldo sporo zbiera w swoich walkach, a szybkie, celne i dosyć mocne jak na ta kategorię ciosy Dillashawa zebrały żniwo.
Liczę na 5-cio rundówkę tym razem wyrównaną wojnę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Liczę na Barao, w ogóle fajna gala sie zapowiada

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 540 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25478
Wygrani Barao i Barboza

"There are times when you need patience and there are times when you must be very aggressive" Rickson Gracie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Barao powinien w tej walce starać się o obalenia! Dobra wiadomość jest taka, że nawet zranionego Barao TJ w 1 walce nie mógł obalać.. Jednak w stójce Dillashaw był za szybki, za płynny, świetne poruszanie i ciosy w różnych pozycjach ala Cruz, ale jeszcze raz szybkość! nie mówiąc o boksie i unikach. Złe cięcie wagi to nie wymówka zwłaszcza, że Barao już nie 1 raz ma złe cięcie, niech sobie specjalistów do tego zatrudni albo idzie do 145 skoro jest za duży na tą wagę.

Barao ma skilla w stójce, ale nie wierze żeby wygrywał tam walkę-żeby ją wygrał na pkt. Imo też TJ dzięki zapasom w parterze się nie da, wg mnie Dillashaw wygra znowu zwłaszcza po masakrze jaką oglądałem w ich 1 walce! 2 rundy 10-8 nie pozwalają mi stawiać na Renana w tej walce, zapowiada się imo 2 obrona pasa i rewanż z Assuncao.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
Już nie mogę się doczekać! Jak dla mnie to Barao - TJ jest jednym z najciekawszych zestawień w tym roku. Liczę na Dillashawa, ale na 100% nie będzie to łatwa walka. Orientuje się ktoś jak wygląda sytuacja u bukmacherów? Coś czuję, że faworytem wbrew pozorom będzie właśnie Barao


Zmieniony przez - Sepko w dniu 2015-07-20 17:13:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 408 Napisanych postów 2504 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28730
TJ i Castillo moim zdaniem jako jedyni z Alpha Male podjęli słuszną decyzję i kontynuują pracę z Duane'm Ldwigiem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC Fight Night Poland DYSKUSJA PO GALI

Następny temat

UFC on Fox 15 - Wyniki i dyskusja po gali

WHEY premium