SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC Japan! 26.02.12

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 23606

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Edgara to nie doceniali szczególnie przed walką z Pennem (bo on był taki przezaj**isty, a tutaj przyszedł jakiś mikrob i go zgasił). Ja bym Edgara nigdy nie skreślał, po tym co pokazał z Maynardem po prostu nie można, bo to jest Rocky jako żywo. Jednak Benson to taki Maczuga Lang dlatego wygra.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Jedna z niewielu walk w której obojętne mi kto wygra. Po prostu obu bardzo lubię. Wydaję mi się że Edgar będzie dla Bensona zbyt mobilny i 3, 4 i 5 rundzie będzie go ładnie punktował.

Imo Edgar by UD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 145 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14435
lord raV 100% poparcia, po tym co pokazał w ostatniej walce z Maynardem będę za Edgarem do końca życia, nie wierzyłem jak on to zrobił (z resztą w tej remisowej może nawet bardziej było widać jego serce no i umiejętności przy braku warunków fizycznych ...).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1663 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14465
Akurat Benson w 5 rundowym pojedynku z Pettisem nie wyglądał jakby miał problemy z kondycją. Z drugiej strony sam powiedział że do walki z Edgarem będzie chciał nabarać jeszcze trochę masy by mieć jeszcze większą przewagę fizyczną. Zagadką jest jak jeszcze większe ściananie wagi odbije się na nim podczas walki

"Odwaga to przeciwstawianie się bojaźni, przezwyciężanie strachu, a nie brak lęku"
M.Twain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Okami nie na głownej karcie, dziwne zważywszy ze niedawno walczył o pas, w sumie mógły byc jako jakaponiec na glowenej zamiast kongo vs hunt

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
No i to co pisałem w spamie jak widać jednak prawda. Tak będzie wyglądał main card:

Main card (PPV)
Frankie Edgar vs. Ben Henderson
Rampage Jackson vs. Ryan Bader
Mark Hunt vs. Cheick Kongo
Yoshihiro Akiyama vs. Jake Shields
Yushin Okami vs. Tim Boetsch
Hatsu Hioki vs. Bart Palaszewski
Anthony Pettis vs. Joe Lauzon
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Przecież to jakaś absolutna miazga!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1663 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14465
A najlepsze że gala w Japonii czyli main card będzie z rana. Nie ma to jak UFC na żywo w sobotni poranek

"Odwaga to przeciwstawianie się bojaźni, przezwyciężanie strachu, a nie brak lęku"
M.Twain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
A takiego wała.

Main card o 10 EST/ 7 Pacific ST PM więc tak jak zwykle, dla wygody Hamburgrów, widać że niestety PPV im przynosi główne $$$

Lamersko, ale co zrobić.

Zmieniony przez - TezAndrzej w dniu 2012-02-14 20:43:36

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 145 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14435
To było przecież pewne, że pora trwania eventu będzie pod amerykańców
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

It’s Showtime 55 – Badr Hari vs. Gokhan Saki

Następny temat

2011 World MMA Awards

WHEY premium