SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 99 - relacja live

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 28916

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 458 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5966
ale wlaka piekna, i kurcze skzoda Wanda, bo jakby nie bylo ,przegrywa w tym UFC ,ale walczy z najlepszymi i to jest fajne

... Nie ma rzeczy nie możliwych , Jest Tylko brak ambicji ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak moze byc jednoglosna decyzja niesprawiedliwa w stosunku do split? co zmienia decyzja 2-1 ? to nie sa punkty tylko suma decyzji sedziow...

Zmieniony przez - psonic w dniu 2009-06-13 23:57:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
Decyzja decyzją ale walka piękna

Business as usual

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ogólnie bardzo dobra gala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5665
No wg. sherdoga tak jak greg pokazal silva by dostal split decyzje to ja nie wiem skad oni wzieli kurva to unanonimous dla franklina

...::: No Pain No Gain :::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1176 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11448
MMaTv właśnie przewija.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 262
Trudno powiedzieć, żeby którykolwiek z obydwu przegrał. ALE JEDNEGO JESTEM PEWIEN: SILVA NIE PRZEGRAŁ !!!
To jakieś żarty są.. nie wierze w to.

Spartanie nie pytają: "ilu", lecz: "gdzie są"...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 147 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6740
No wg. sherdoga tak jak greg pokazal silva by dostal split decyzje to ja nie wiem skad oni wzieli kurva to unanonimous dla franklina a co to ma wspolnego? Ja ocenialem walke z bratem i starym i mielismy jednoglosna na Franklina

Cracovia& Sandecja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17835
Swoją drogą Rogan w trakcie walki powiedział, że Silva był bardzo wycieńczonym cięciem wagi przed ważeniem i bardzo dużo kilogramów zrzucił a robił to dopiero pierwszy raz i dlatego tak para z niego zeszła szybko...

Bo zobaczcie z Liddellem był przygotowany bardzo dobrze kondycyjnie, mi się wydaję, że jeśli walczyłby z Franklinem w 205ce to o niebo lepiej Wand by się prezentował, bo w kilku momentach szczególnie pod koniec 2 i 3 rundy kiedy mógł własnie "dojechać" Franklina brakowało tej kropki nad I jak tu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 351
szczera prawda brakowało tego pojscia dalej. czy przegrał ? hmm no ogladajac walke po butelce z szwagrem :) wygladało to tak ze jednak sylwia mocno sie udzielal i na jedno głośna decyzje napewno nie wygladało !!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kto to ?

Następny temat

Pytanie - muzyka?

WHEY premium