SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 76 - wyniki

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3738

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak Fedor przegra, to przestaję oglądać MMA, może czasem na KSW popatrzę

Tomek, było o tym pisane kiedyś gdzieś, i bana możesz dostać niestety
Nic niestety nie pomogę, bo nie mam jak, to nie mój dział.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7040 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 85817
luzz rozumiem
ale szkdoa shougna
nie wiem co sie z nimi dzieje

NOX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 577 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5648
FOD, o Fedora bądź spokojny. On w każdych warunkach będzie rządził. Ma rewelacyjne cepy, a i w parterze nikt go nie skręci. Może to się wydać śmieszne, ale najbardziej bym się bał jego walki z Lesnarem. Nie takich zawodników jak Gonzaga czy Couture rozkładał.

"La vendetta e nostra"
"Ból jest tymczasowy, Duma jest wieczna"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 157 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3464
Vospyl w pełni się podpisuję pod tym co napisałeś... jedno mi się tylko nasuwa na jezyk- CO SIĘ K....WA DZIEJE Z ZAWODNIKAMI Z PRIDE'A???? Walkę Shoguna (który jest dla mnie nr.2 zaraz po Fedorze) muszę kilka razy oglądnąć ale i tak ciężko uwierzyc w to co się stało.Sprawiał wrażenie tak zmęczonego jakby wyruchał Tabun dziwek kilka godzin przed walką...Ogólnie smutno mi było na to patrzeć - taka jakaś bezradność,zero kondycji sam nie wiem... . Liddel to dla mnie jest wielką podnietą dla Jankesów więc to że przegrał jest mi obojętne - owszem- jest bardzo dobrym rzemieślnikiem ale tylko nim , nie jest artystą za jakiego go mają w stanach.Nakamury nie widziałem ale ponoć cudów tez nie pokazał. Ogólnie rzecz biorąc przygnębila mnie ta gala myślę że duża część userów ma podobne odczucia . Pozdro

Zmieniony przez - Rogerio.M w dniu 2007-09-23 18:40:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 104
też nie wiem co się dzieje z zawodnikami PRIDE 0_o byłem pewien, że Rua pozamiata oktagon a tu już na starcie odpadł. może im tabletki gwałtu do wody przed walką dosypują? ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 17173 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 110136
moze poprostu ten caly pride jest o poziom nizej od UFC,proponuje sledzic walki a nie jarac sie starymi highlightami i z nich wyciagac wnioski,pozdro.jakbyscie sledzili walki Gryffina to wiedzielibyscie na kogo postawic kase a tak chyba tylko ja wygralem .

Zmieniony przez - jaruss w dniu 2007-09-23 19:22:09

Ostatnio aktywny
2008-09-25 19:03:17
richHAX.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1775 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28109
Szok . Wogule łatwosc wchodzenia Forresta za placy Sho byla bardzo...podejrzana

Zmieniony przez - puramuk w dniu 2007-09-23 20:44:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
podłożenie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1775 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28109
Czy zenujaca forma Shoguna...?

Wogule przegral kazdy z moich pewniakow

....


KSW RULEZ

Zmieniony przez - puramuk w dniu 2007-09-23 21:35:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 390 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6590
Wiesz co FOD jakby Fedor przegrał np. z Randym to bym yebnął na zawał. Chłopaki ja tu nie chciałem zaczynać teorii spiskowych ale to już zrobiliście . Jakim korva cudem shogun w połowie 2 rundy nie miał sił aby trzymać gardę!!?? Nie wierzę aby zawodnik tej klasy co on nie przygotował się kondycyjnie do walki. Coraz bardziej mnie denerwują reguły UFC. Stompy i soccer kick'i to już mogę odżałować....ale NIE kolana w łeb w parterze.

Nie ma "nie mogę", jest tylko "nie chce mi się".

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

RICKSON GRACIE wraca ??!!

Następny temat

Z asf do avi? hmm...

WHEY premium