SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 229: Khabib Nurmagomedov vs. Conor McGregor

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 138420

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Może Conor wytrenował tdd niczym Cejudo stójkę, albo Khabib stójkę niczym... Cejudo stójkę?

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
W ogóle jakieś info kiedy ich najbliższa konferencja prasowa? Bo powiem szczerze że nie mogę się doczekać żeby ją obejrzeć

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pewnie zrobią niedługo, żeby potem mogli się skupić na obozie treningowym. Teraz jest 3 tygodnie przerwy, więc może teraz. No chyba, że Dana zrobił sobie wakacje. Ale raczej na pewno nie ma na razie żadnych info, bo na innych portalach MMA, żadnej informacji nie znalazłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Ja tylko znalazłem że z braku czasu nie będzie World Tour tak jak było przy Aldo-Conor

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Też to widziałem, oni to tłumaczyli, że Khabib i Conor robią obóz przygotowawczy pod walkę i stąd ten brak czasu, bo gala dość szybko, bo za 2 miesiące.

Co do TDD Conora to ma odpowiednio dużo hajsu, żeby ściągnąć odpowiednich sparingpartnerów, jak przed walką z Floydem, tyle, że zamiast bokserów teraz będą to zapaśnicy/sambo/judo. Myślę, że mógł dużo wcześniej ćwiczyć pod walkę z Khabibem. Khabib cały czas poprawia stójkę. Porównując z początkami w UFC, a ostatnią walką, gdzie z Iaquintą sobie nieźle radził, no ale nadal jest przepaść między nim, a Conorem w stójce.


Zmieniony przez - Agares25 w dniu 07/08/2018 14:07:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

@thenotoriousmma Instagram

Według Dana White’a walka Nurmagomedov vs McGregor to pojedynek o spuściznę Irlandczyka

Były mistrz dwóch kategorii UFC Conor McGregor powróci do Oktagonu 6 października, by zmierzyć się na gali UFC 229 z mistrzem wagi lekkiej Khabibem Nurmagomedovem.

Będzie to powrót Irlandczyka do rywalizacji w MMA po ponad dwóch latach. Pojedynek między tymi dwoma zawodnikami będzie niósł ze sobą ogromne emocje, a im bliżej walki, tym będzie jeszcze goręcej.

Nie od dziś wiadomo, że Conor McGregor to ulubieniec organizacji UFC i prezydenta Dana White’a dzięki któremu zarabiają ogromne pieniądze. W rozmowie z ESPN, Dana White ujawnił, że uważa nadchodzącą walkę za ważny pojedynek dla dziedzictwa Conora McGregora. Więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziwne, że Dana mówi, że Conor jest jednym z najbardziej niedocenianych zawodników skoro chyba w każdej walce oprócz tej z Khabibem jest faworytem u bukmacherów. Nawet po pierwszej porażce z Diazem wciąż był faworytem u bukmacherów (już nie wspominając o tym jak dużym był faworytem w pierwszej walce). Niedoceniany to bardziej Miocic (underdog w walce z Ngannou i Werdumem, no ale ostatnio to on był faworytem), no i w sumie Woodley (underdog w walce z Lawlerem, Thompson I i Thompson II)


Zmieniony przez - Agares25 w dniu 07/08/2018 19:27:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Woodley zdecydowanie niedoceniany w chvj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wrzucili ten filmik


1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Dillon Danis Instagram

Dillon Danis jest spokojny o umiejętności parterowe Conora McGregora w perspektywie walki z Khabibem Nurmagomedovem

Po ogłoszeniu pojedynku Khabib Nurmagomedov vs Conor McGregor na gali UFC 229, fani obydwu zawodników oraz eksperci i zawodnicy mogą prześcigać się w argumentach dotyczących tego, który zawodnik będzie lepszy w tym, czy innym aspekcie walki.

Walka z Nurmagomedovem, który jest jednym z najbardziej niebezpiecznych grapplerów w historii MMA, będzie prawdopodobnie najtrudniejszym wyzwaniem stylistycznym w karierze McGregora. Już teraz jest mnóstwo komentarzy mówiących o tym, że McGregor nie ma zbyt dużych szans z Nurmagomedovem jeśli chodzi o rywalizację w parterze.

Zupełnie innego zdania jest klubowy kolega Irlandczyka, Dillon Danis, który jest głównym partnerem treningowym jiu jitsu McGregora. Danis nie martwi się o poziom umiejętności parterowych Conora i uważa, że McGregor mierzył się z lepszymi grapplerami niż Nurmagomedov, a jako przykład podał Chada Mendes, którego McGregor znokautował. Więcej
1

Redaktor Fight24.pl i Sceny MMA i K-1

http://www.fight24.pl/
http://www.sfd.pl/Scena_MMA_i_K_1-f131.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 228: Tyron Woodley vs Darren Till

Następny temat

wytrysk przed walka

WHEY premium