SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 229: Khabib Nurmagomedov vs. Conor McGregor

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 138427

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221390
Skończyć sie nie skończy dalej będzie blaznowal ku uciesze gawiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Josh Hedges/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Ostre spięcie między Conorem McGregorem a Khabibem Nurmagomedovem podczas ceremonii ważenia

Podczas ceremonii ważenia przed galą UFC 229 bohaterowie walki wieczoru Khabib Nurmagomedov i Conor McGregor stanęli twarzą w twarz ostatni raz przed pojedynkiem i jak łatwo się domyśleć, było gorąco.

Po tym, jak obydwaj weszli na wagę i stanęli przed publicznością zgromadzoną w T-Mobile Arena w Las Vegas, zostali zaproszeni do konfrontacji twarzą w twarz. Można było się spodziewać, że dojdzie między nimi do interakcji i McGregor jako pierwszy zlekceważył polecenie Dana White’a o to, by nie doprowadzaćdo kontaktu.

McGregor uderzył wyciągniętą pięść Nurmagomedova, a kiedy obydwaj byli rozdzielani przez ochronę i White’a, Irlandczyk wyprowadził front kicka w stronę Nurmagomedova.

Po tej krótkiej przepychance, Joe Rogan podszedł do McGregora z mikrofonem i oto, co miał do powiedzenia „The Notorious”.

Conor McGregor
„Nie pozwól, by ten śmierdzący szczur położył ci kapelusz na głowę, Joe. Zapach tego je**ego czegoś. Nigdy nie pozwól mu założyć sobie tej czapki na głowę.

Dobrze jest być tutaj z powrotem. Fani UFC, kur**ko dobrze jest być tutaj z powrotem. Król jest w domu.”


W następnej kolejności głos zabrał mistrz wagi lekkiej Khabib Nurmagomedov, który zwrócił się do dużego tłumu fanów McGregora.

Khabib Nurmagomedov
„Jutro wieczorem, rozwalę waszego chłopaka. Rozwalę waszego chłopca. I chcę podziękować wszystkim irlandzkim fanom, wszystkim fanom na całym świecie. Dzięki wam ta walka się odbędzie. Dziękuję wam i jutro wieczorem, inshallah (jeśli Bóg pozwoli), wciąż będę mistrzem.”



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mikel-
...Poza oktagonem byl przez 2 lata, rozpil sie jak typowy Irol...
W ciągu tych 2 lat przerwał to picie aby wyskoczyć do Mayweathera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lol, widać, że UFC woli, żeby Conor to wygrał,

ale ja jak już miałbym obstawić to Conor KO w 1/2 rundzie. Późniejsze rundy mocno faworyzują Khabiba i KO w 4/5 rundzie lub decyzja bardziej możliwa jest w przypadku Khabiba. Ogólnie to tak jak już pisałem, stawiam na Khabiba raczej TKO 3/4 runda, bo imo Iaquinta ma dobre cardio i w sumie zdołał wytrzymać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Będą jaja jak Khabib znokautuje/mocno naruszy Conora w stójce... Anderson też był nietykalny w stójce do czasu walki z zapaśnikiem Weidmanem
A tu opinia Nejta





Zmieniony przez - Puar w dniu 2018-10-06 16:27:07

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W sumie Khabib tylko Tavareza zdołał w stójce w ten sposób naruszyć.

Dla mnie w sumie największym zaskoczeniem byłoby jakby Conor zrobił to:


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Dremor
I znowu, zgoda co do Kebaba - ale co jeśli jednak Kebab ma bardzo mocną szczenę?

Gwałt, chyba że Conor okaże się conajmniej równie dobrym defensywnie zapaśnikiem co w swoim czasie skoksowany do szpiku kości - Tibau. A wtedy walka może iść właśnie do decyzji mimo toczenia się w stójce


Zmieniony przez - Puar w dniu 2018-10-06 17:00:17

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Nie wierze w decyzje. Khabib sie nie bedzie bawil, bedzie chcial go upokorzyc bo podchodzi do tej walki prywatnie. Wiec jak go dojedzie i bedzie z gory obijal to go zajedzie i skonczy 2/3 runda. Ale jak sie Khabib obsra metanlnie i Conor go ubije w 2 minuty to nie bede zaskoczony. To jest w sumie dla mnie najwieksza niewiadoma, np. o takiego Toniego bylbym spokojny bo to czubek jest i na pewno by olal ta gre mentalna (nie zrozumial by jej), ale co siedzi u Khabiba w glowie nie mam pojecia.




Zmieniony przez - mikel- w dniu 10/6/2018 5:39:19 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
KO w pierwszej rundzie też moim zdaniem realne. Tylko, żeby nie skończyło się za szybko. Ja byłbym trochę zawiedziony jakby walka skończyła się jak z Aldo. Jak już Conor ma wygrać to wolałbym, żeby walka bardziej przypominała tą z Alvarezem niż z Aldo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 228: Tyron Woodley vs Darren Till

Następny temat

wytrysk przed walka

WHEY premium