SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 229: Khabib Nurmagomedov vs. Conor McGregor

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 138424

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Ale to chyba jasne - pytanie brzmi jak sobie poradzi ze skracaniem dystansu Kebab.

Gameplan panów jest wyjątkowo łatwy do przewidzenia - nie ma tu żadnych rozkmin na poziomie Woodley-Thompson.

Ale to skracanie dystansu potrzebnego do obalenia - to jest kluczem w tym zestawieniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Agares25
Ok Conor był kontuzjowany, ale Chad był na wakacjach, nawet foty jego były w Internecie chyba na jakimś statku, więc też nie był w formie.


Wiem, ale o campie Mendesa każdy pamięta a o kontuzji Conora prawie nikt, więc musiałem to nadmienić. Co do walki to nie mam pojęcia kto wygra

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeszcze co do tych kontuzji to na pewno Conor ma u mnie plusa, że nigdy nie wypada i czasem walczy mając kontuzje, jak w przypadku walki z Mendesem czy Hollowayem.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Josh Hedges Getty IMages

Georges St-Pierre jest zainteresowany walką ze zwycięzcą pojedynku Nurmagomedov vs McGregor

Jak zostało już ogłoszone, 6 października na gali UFC 229 dojdzie do pojedynku o pas wagi lekkiej między mistrzem Khabibem Nurmagomedovem a Conorem McGregorem i tak się składa, że Georges St-Pierre jest zainteresowany walką ze zwycięzcą tego starcia.

Walkę tę będą oglądać zarówno fani jak i zawodnicy w tym były mistrz wagi półśredniej i średniej Georges St-Pierre. W rozmowie z Submission Radio, GSP powiedział, że jest zainteresowany walką ze zwycięzcą tego pojedynku: Więcej
2

Redaktor Fight24.pl i Sceny MMA i K-1

http://www.fight24.pl/
http://www.sfd.pl/Scena_MMA_i_K_1-f131.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Walka GSP vs Conor zrobiłaby największe ppv w historii MMA. Conor robi powyżej miliona (1,3 z Alvarezem, 1,6 z Diazem), GSP (850 k w ostatniej walce z Bispingiem). I myślę, że trochę inni fani kupują ppv na GSP, a inni na Conora. GSP to stary mistrz, no i sporo Kanadyjczyków pewnie też kupuje, zwłaszcza, że on tam była chyba sportowcem roku. Conor to nowość, sporo Irlandczyków po swojej stronie. Tak ostatnio Dana mówił, że Khabib vs Conor wykręci 2 miliony. No nie wiem. OStatnio Alvarez vs Conor zrobili 1,3 mln. Khabib nie jest tak popularny w Rosji jak się sądzi (Czeczeńcy go lubią, ale nie wiem jakie tam w Rosji mają poważanie wobec muzułmanów, pewnie sporo osób tam pamięta atak w Biesłanie). Diaz ma taki luzacki trash talk i jego walka z Conorem sporo wykręciła ppv. Diaz jest bardziej popularny w mediach społecznościowych
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
JEŚLI Conor wygra z Khabibem to walka z GSP rzeczywiście będzie ciekawa. Jeśli nie wygra, to nie, bo wtedy GSP go zgwałci 2 razy bardziej

Wszystko zależy od tego jak i czy Conor poradzi sobie z zapasami Khabiba

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
Mnie by bardziej interesewalo GSP - Khabib ( stawialbym na Khabiba )

Ja kompletnie nie wyobrazam sobie Conora utrzymujacego dystans z Khabibem. Conor nigdy nie popisal sie jakims wybitnym uciekaniem z klinczu / trzymaniem walki na dystans z klinczujacym zapasnikiem (narzucajacym presje), pokazal taki sobie TDD i taki sobie parter itp. za to Khabib wielokrotnie pokazal zayebista presje, dazenie do klinczu i prawie 100% skutecznosci obalen. Statystycznie, po prostu nie ma podstaw sadzic, ze Conor utrzyma dystans i nie da sie Khabibowi sklinczowac W najlepszym wypadku to ta walka skonczy sie jak Cain-JDS 2-3 (Khabib stlamsi go w klinczu, jesli conor jakims cudem wyrobi genialny TDD do czasu walki), ale o wiele bardizje prawdopodobny jest gwalt na glebie.



Zmieniony przez - annihilus w dniu 07/08/2018 10:02:57

Zmieniony przez - annihilus w dniu 07/08/2018 10:03:12

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
A z kim miał pokazać? Jeżeli z kimkolwiek to z Mendesem i Alvarezem. Z tym pierwszym miał kontuzję i było to już kawał czasu temu. Z tym drugim pokazał genialną pracę w dystansie, ale oczywiście pojawią się głosy że Alvarez to żaden zapaśnik - i trochę racji w tych głosach jest

Niemniej, legitnych i świezych danych że tak to ujmę nie mamy

A GSP to chyba jeden z gorszych przeciwników dla Kebaba.

Silniejszy i bardziej wszechstronny, a przy okazji zapasy ma na poziomie, na którym nie pozwoli się stłamsić przez Kebaba.

Kebab tak naprawdę nigdy nie walczył ze świetnym zapasnikiem;)

Annihilus, rozumiem że w zakład o zmianę avatara wchodzisz?

Reguły jak zawsze - przegrany zmienia avatar na fotę zwycięzcy pojedynku (ale ta fota nie może pokazywać tego zwycięzcy w sposób uwłaczający)


Zmieniony przez - Dremor w dniu 2018-08-07 10:31:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja bym chętnie właśnie też zobaczył Khabiba z GSP, ale też z Kevinem Lee mogło by być naprawdę ciekawie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Racja, wg mnie Lee ma bdb styl na Kebaba
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 228: Tyron Woodley vs Darren Till

Następny temat

wytrysk przed walka

WHEY premium