SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 229: Khabib Nurmagomedov vs. Conor McGregor

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 138419

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Mike Roach/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Trener Javier Mendez jest spokojny o psychikę Khabiba Nurmagomedova przed walką na UFC 229

Główny trener American Kickboxing Academy Javier Mendez jest przekonany, że nic nie będzie w stanie powstrzymać Khabiba Nurmagomedova w walce z Conorem McGregorem.

Mendez posunął się jeszcze dalej mówiąc w podcaście EuroBash, że Khabib Nurmagomedov nigdy nie przegra. Główną rolę będzie tutaj bowiem odgrywać silna psychika Dagestańczyka.

Javier Mendez
"Wierzę, że siła psychiczna Khabiba jest tak silna, że osobiście czuję, że on nigdy nie przegra. Naprawdę tak uważam - nie sądzę, żeby on kiedykolwiek przegrał. On znajdzie sposób na to, co musi zrobić aby wygrać bez względu, czy zrobi to po swojemu, czy też nie. On znajdzie sposób na wygraną robi to."


Mendez pochwalił Khabiba Nurmagomedova za jego fizyczną i psychiczną siłę. Mocna psychika w pojedynku z kimś takim jak Conor McGregor jest bardzo ważna, ale jak wiemy McGregor potrafi jeszcze na długo przed walką sprawić, że jego rywal musi sobie radzić z olbrzymią presją.

Javier Mendez
"Nie będę musiał się martwić o trzymanie [Nurmagomedova] w ryzach. Jest tak silny psychicznie, że w ogóle nie będzie to problemem. Tak jak mówiłem, Conor będzie naciskał i wywierał presję, ale to nie ma znaczenia. Wierzę, że Khabib utrzyma chłodny i trzeźwy umysł przez cały czas.

On potrafi krytykować ludzi i zaufaj mi, Conor zrobi to, ponieważ jest mistrzem w tej grze. Znajdzie jednak równego partnera zarówno na poziomie fizycznym jak i psychicznym. Ten pojedynek będzie walką mentalną i fizyczną i obydwaj będą szukali przewagi w tych dwóch aspektach."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245


1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408


Conor McGregor wysłał wiadomość do tych wszystkich, którzy w niego wątpią

Wraz ze zbliżającym się wielkimi krokami powrotem Conora McGregora do Oktagonu na gali UFC 229, „The Notorious” wysłał wiadomość dla tych, którzy w niego wątpią.

Przed Irlandczykiem bardzo trudne o ile nie najtrudniejsze wyzwanie w dotychczasowej karierze MMA jakim będzie pojedynek o tytuł wagi lekkiej z mistrzem Khabibem Nurmagomedovem. Do tego hitowego starcia zostało już niewiele ponad miesiąc. Gala UFC 229 odbędzie się 6 października w T-Mobile Arena w Las Vegas

Serwis The MacLife umieścił na swoim Instagramie grafikę będącą oświadczeniem Conora McGregora i odpowiedział na słowa krytyki i wypowiedzi niedowiarków, którzy wątpią w umiejętności Irlandczyka.

„Oni wszyscy myślą, że mogą robić to, co ja robię. Do czasu aż nadejdzie chwila, by zrobić to, co ja robię.

Społeczność grapplerów
Mówią, że nie potrafię walczyć w grapplingu

Społeczność bokserska
Mówią, że nie potrafię boksować

Społeczność Kickboxingu
Mówią, że nie potrafię kopać

Społeczność zapasów
Mówią, że nie znam się na zapasach

Wszystkim tym społecznościom odpowiadam,
Zawalczmy.”
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nigdy nie czytałem, że nie potrafi boksować i nie potrafi kopać. Natomiast czytałem, że grappling i zapasy ma znacznie słabsze od Khabiba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221390
"Wszystkim tym społecznościom odpowiadam,
Zawalczmy"
niech lepiej uwaza na to co mówi bo kolejka się ustawi do walki z nim i co wtedy? Kupa w majtkach bedzie






Zmieniony przez - bane158 w dniu 2018-09-03 21:28:19

Zmieniony przez - bane158 w dniu 2018-09-04 00:02:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Chyba chodziło mu o to że pokona każdego na zasadach mma

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Puar
Chyba chodziło mu o to że pokona każdego na zasadach mma
Conor walczy raz na rok i jest bardzo wybredny wybierając przeciwnika, czyli nie pokona każdego na zasadach mma, bo z nikim z kolejki nie będzie walczył


Zmieniony przez - MMA w dniu 2018-09-04 15:32:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
To on to powiedział, nie ja :P Chociaż JEŚLI uda mu się pokonać Khabiba to mu uwierzę
PS krążą pogłoski że jednak ma być jakaś konferencja albo przynajmniej face off w połowie września


Zmieniony przez - Puar w dniu 2018-09-04 15:34:44

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeden z rosyjskich serwisów (Matchtv.ru) podał 13 września, ale nie wiem czy to prawda. Ale znowu niektóre źródła podają, że Conor pojawi się dopiero pod koniec września.


Zmieniony przez - Agares25 w dniu 2018-09-04 16:07:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Przynajmniej jedna konferencja z udziałem Khabiba i Conora na pewno będzie, bo UFC nie pozwoli sobie na odpuszczenie takiej promocji.


Josh Hedges/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Justin Gaethje zainteresowany walką z Tonym Fergusonem lub przegranym starcia Nurmagomedov vs. McGregor

The Highlight ma na celowniku topowych lekkich.
Justin Gaethje (19-2, 2-2 w UFC, #7 w rankingu UFC) podczas gali UFC Fight Night 135 w wielkim stylu powrócił do zwycięstw efektownie i szybko nokautując Jamesa Vicka (13-2, 9-2 w UFC, #12 w rankingu UFC). Wcześniejsze porażki w starciach z Eddiem Alvarezem (29-6 1 NC, 4-3 1 NC w UFC, #4 w rankingu UFC) i Dustinem Poirierem (24-5 1 NC, 16-4 1 NC w UFC, #3 w rankingu UFC) mocno wyhamowały hype wokół byłego mistrza World Series of Fighting, ale teraz ponownie znajduje się na fali wznoszącej. Teraz Justin, wolny od urazów po ostatnim boju, zapowiada, że jest zainteresowany walką z przegranym walki wieczoru UFC 229. Więcej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 228: Tyron Woodley vs Darren Till

Następny temat

wytrysk przed walka

WHEY premium