SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 229: Khabib Nurmagomedov vs. Conor McGregor

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 138412

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Ethan Miller/Getty Images // Jeff Bottari/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Media trening przed UFC 229: Nurmagomedov vs McGregor

Wczoraj w Park Theater MGM w Las Vegas odbył się media trening przed galą UFC 229 na której walką wieczoru będzie pojedynek o pas wagi lekkiej między mistrzem Khabibem Nurmagomedovem a Conorem McGregorem.

W otwartym treningu wzięli udział również bohaterowie co-main eventu Tony Ferguson i Anthony Pettis.

Poniżej skrót treningu oraz cały trening.





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dremor
O, a ja myślałem że ty Khabibowy bardziej :)
Już dwa razy przegrałem stawiając na przeciwników Conora
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
I to się nazywa nauka na błędach

Swoją drogą, wiecie czego najbardziej się obawiam? Tego, że którykolwiek z nich jakby miał jakąś kontuzję to raczej z nią wyjdzie do walki - Conor dlatego że po prostu taki jest, a Khabib dlatego że raczej nie dostałby drugiej okazji...

Ale oby do tego nie doszło


Zmieniony przez - Dremor w dniu 2018-10-04 13:18:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Mnie dziwi mit Conora jako niepokonanego zawodnika, który nie może Przegrać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Nie ma takiego mitu, Conor jest underdogiem - i nawet na naszym forum to widać


Zmieniony przez - Dremor w dniu 2018-10-04 13:28:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Do tej pory był.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
Biorąc pod uwagę, że ma w rekordzie przegrane, to takiego mitu nie było.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Mike Roach/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Alexander Volkov liczy na walkę o pas jeśli pokona Derricka Lewisa na gali UFC 229

Alexander Volkov już od pewnego czasu myśli o walce o pas wagi ciężkiej UFC i zapewne gdyby nie było takiej kolejki po ten tytuł, to dostałby już ten pojedynek. Rosjanin liczy jednak, że wkrótce doczeka się tej walki.

Według Volkova, aby dostać szansę na walkę o pas wagi ciężkiej będzie musiał pokonać w ten weekend mocnego przeciwnika, którym będzie Derrick Lewis.

W swojej ostatniej walce Alexander Volkov wyeliminował byłego mistrza wagi ciężkiej UFC Fabrício Werduma w walce wieczoru gali UFC Fight Night 127 w Londynie. Po tamtej walce, Volkov poprosił o pojedynek o i to samo robi przy okazji walki z Lewisem.

Volkov będzie musiał uzbroić się w cierpliwość, ponieważ jak zapowiedział prezydent UFC, Dana White, w pierwszej kolejności z mistrzem wagi ciężkiej Danielem Cormierem zmierzy się Brock Lesnar, a do walki ma dojść na początku przyszłego roku. Oprócz tego mówi się też o trzeciej walce Daniela Cormiera z Jonem Jonesem i po tych dwóch pojedynkach Cormier najprawdopodobniej zakończy karierę.

To jeszcze nie wszystko, ponieważ Volkov zdaje sobie sprawę, że w kolejce o pas może go wyprzedzić zwycięzca pojedynku Francis Ngannou vs. Curtis Blaydes na gali UFC Fight Night 141.

Alexander Volkov
"To trudna sytuacja. Są tam Daniel Cormier, Brock Lesnar i zwycięzca walki Francis Ngannou vs Curtis Blaydes. Tak więc, albo zwycięzca walki Volkov vs Lewis, albo Ngannou vs Blaydes, może otrzymać walkę o pas. Nie lubię myśleć o tym, kiedy dokładnie nadejdzie moja walka o tytuł, ale wierzę, że jeśli dam dobry występ, UFC da mi szansę na walkę z mistrzem w następnej kolejności. Nie wiemy też, kiedy walka o pas może się odbyć.

Jeśli wróci Brock Lesnar, Cormier będzie z nim walczył. Jeśli Brock wróci pod koniec tego roku lub na początku następnego, walka o pas będzie mogła odbyć sie dopiero jesienią przyszłego roku. To oznacza, że będę musiał poczekać około roku, jeśli wygram tę walkę. W związku z tym będę musiał prawdopodobnie stoczyć jeszcze jakąś walkę, zanim dostanę pojedynek o pas. Nikt nie wie, kiedy Daniel Cormier ponownie obroni tytuł w wadze ciężkiej."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Widzieliście jak Tony breakdance'a wywijał na otwartym treningu? xD Fajne electro w tle a zyeby się pytały "co to za muzyka". Ale mnie denerwują ludzie online

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dremor
I to się nazywa nauka na błędach
Może powinienem do 3 razy próbować
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 228: Tyron Woodley vs Darren Till

Następny temat

wytrysk przed walka

WHEY premium