SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 229: Khabib Nurmagomedov vs. Conor McGregor

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 138416

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281



od 10:05
mam nadzieję że ten wariat pokona zwycięzcę main eventu :)
1

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
MMA
Dremor
I to się nazywa nauka na błędach
Może powinienem do 3 razy próbować


Ja właśnie tak robię . Zawsze byłem za rywalami Conora.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Dzisiaj kolejna konferencja, szkoda tylko że o północy

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Stephen McCarthy/Sportsfile via Getty Images

Conor McGregor: Mam wy***ne na to, cokolwiek się wydarzy, w sobotę urwę mu głowę

Conor McGregor podczas treningu medialnego przed galą UFC 229 kolejny raz posłużył się kwiecistą mową zapowiadając pokonanie mistrza wagi lekkiej Khabiba Nurmagomedova w dewastujący sposób.

Były mistrz dywizji piórkowej i lekkiej określa się mianem „Mystic Mac”, ponieważ trafnie przewiduje swoje zwycięstwa w kolejnych pojedynkach. Wygląda na to, że McGregor nie stracił tej umiejętności, ponieważ przedstawił kolejną prognozę pojedynku z Khabibem Nurmagomedovem przed swoim powrotem do Oktagonu w sobotę 6 października.

Na papierze wygląda to tak, że McGregor może stanąć w obliczu największego dotychczasowego wyzwania w starciu z niepokonanym Nurmagomedovem.

Osiągnięcia Nurmagomedova nie imponują McGregorowi, który nazywa go „dagestańskim szczurem” i obiecuje, że w sobotni wieczór skończy go w imponujący sposób. Więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281



Nastawienie Bruce'a Lee. Czy kontry i zmyłki połączone ze stójkową presją wystarczą by zatrzymać elitarnego ciągle nacierającego zapaśnika? Swoją drogą to Conor zaczyna przypominać sylwetkowo GSP, może się okazać że wcale nie będzie taki bezradny w klinczu, więc nie wiem czy będzie to pojedynek "czystego" stójkowicza z "czystym" zapaśnikiem

A co do Khabiba, to nawet jak oberwie to nie jest powiedziane że automatycznie pójdzie spać




Walka może iść do decyzji i jednocześnie toczyć się w stójce



Zmieniony przez - Puar w dniu 2018-10-04 19:27:52
2

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Fot. UFC.com

Conor McGregor wolałby bardziej zmierzyć się z Andersonem Silva niż z Georgesem St-Pierre. Jest odpowiedź "Pająka"

Przed Conorem McGregorem stoi duże o ile nie największe wyzwanie w dotychczasowej karierze, jakim będzie walka z mistrzem wagi lekkiej Khabibem Nurmagomedovem na gali UFC 229.

McGregor jest jednak tak pewny swojego zwycięstwa w pojedynku z Dagestańczykiem, że myśli już o swojej następnej walce. McGregor powiedział w rozmowie z ESPN, że byłby zainteresowany walką ze zwycięzcą pojedynku co-main event gali UFC 229 w którym zmierzą się Tony Ferguson i Anthony Pettis. McGregor jest również zainteresowany potencjalnym powrotem do ringu bokserskiego.

Conor McGregor
"Z pewnością rozważam kilka opcji. Jest taka walka, to co-main event (Tony Ferguson vs. Anthony Pettis). Oczywiście są też plany związane z boksem. Jestem bardzo podekscytowany.

Jeśli [Mayweather] odważy się przyjść tutaj, tak jak zapowiadał, że zrobi, zobaczmy, co się stanie. Ja chciałbym ponownie zawalczyć z nim w boksie. Wszystko jest do przedyskutowania. Każda reguła jest ustalona. Jeśli to nie byłaby walka MMA, to nie wiem. Albo walka w MMA, albo walka bokserska. Jeżeli szukają zmodyfikowanych reguł, wolałabym po prostu zmierzyć się z tym dzieciakiem w boksie. Jeśli nie chcesz sobie z tym poradzić , nie zajmuj się tym i przestań robić to, co robisz."


Inną walką, która należy do tych pojedynków, które zdaniem wielu musi się odbyć jest trzecia walka Conora McGregora z Natem Diazem. Po remisie 1:1 po dwóch poprzednich walkach, McGregor oświadczył, że będzie trzecia walka z Diazem.

Conor McGregor
"Nate Diaz zawsze będzie miał ze mną rewanż. Niezależnie od tego, co się stanie, zawsze oddam temu człowiekowi rewanż. On dał mi rewanż i ja dałem mu rewanż. Tak to wygląda. Kiedy to się stanie? Nie wiem, ale nie ma co do tego wątpliwości, że stoczymy tę trylogię."


McGregor od dawna jest łączony z potencjalną walką z byłym mistrzem wagi półśredniej i średniej Georges'em St-Pierre. Walka ta byłaby prawdopodobnie jednym z największych pojedynków w historii UFC. Zapytany o nią, "The Notorious" nie wydawał się jednak zbyt zainteresowany tą potyczką. Zamiast tego chciałby zawalczyć z byłym mistrzem wagi średniej Andersonem Silvą.

Conor McGregor
"Zobaczymy, co się stanie, ale nie sądzę by GSP był następny. On naprawdę nie ma nic na mnie. Nie zamierzam zamknąć drzwi do tej walk. Wiesz, jaki byłby kolejny świetny pojedynek? Ten z Andersonem Silva.

Byłbym zainteresowany walką z Andersonem Silva. Przysięgam na Boga. Anderson jest legendą w tym sporcie. Jaka jest różnica między nim a Georges'em? To samo cholerstwo. Zamierzam stoczyć pojedynki, które mnie interesują lub mają znaczenie."


Anderson Silva odniósł się do słów Conora McGregora odpowiadając mu na swoim Instagramie w kwestii potencjalnej walki.

Anderson Silva
"Byłby to wielki zaszczyt przetestować się rywalizacji z Conorem McGregorem. On jest eklektycznym zawodnikiem i już udowodnił, że musi być szanowany. Zróbmy to! UFC chce super walk, jestem pewien, że fani ze wszystkich czterech zakątków świata chcą zobaczyć tę walkę.

Jestem w pełni przekonany, że byłoby to niesamowitym testem moich umiejętności walki z takim zawodnikiem jak Conor Mcgregor, prawdziwą super walką! On koncentruje się teraz na walce z Khabibem Nurmagomedovem, po tej walce jestem gotowy na to wyzwanie! Kiedykolwiek i gdziekolwiek on zechce."
1

Redaktor Fight24.pl i Sceny MMA i K-1

http://www.fight24.pl/
http://www.sfd.pl/Scena_MMA_i_K_1-f131.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Konfa się zaczęła a McGregora nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Wow Khabib się wk***ił i powiedział, że to okazanie braku szacunku, że McGregor nie pojawił się na konferencji. Dagestańczyk powiedział, że jutro wszyscy zobacząjego wagę, wstał, zabrał pas i wyszedł. McGregor zj**ał tę konferencje


Zmieniony przez - Yoshi87 w dniu 2018-10-05 00:18:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Prawidłowo. Tak należy traktować jego pajacowanie. Teraz z jego spóźnienia g**** wyjdzie, a niego piar.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Nate zrobil tak samo, brawo 1:0 Khabib.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 228: Tyron Woodley vs Darren Till

Następny temat

wytrysk przed walka

WHEY premium