SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 203: Miocic vs Overeem 10 września w Ohio

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30627

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Ja wciąż uważam, że Cain w rewanżu z Werdumem powinien obalać i gnp - to jest jego styl, Cain do poddania jest cholernie trudny, Werdumowi z pleców ciężko by go było poddać (Fedor wleciał z młotkami zostawiając rękę na widelcu więc nie ma się co dziwić) Cain w półgardzie mógłby go porozbijać dobrze. Chociaż Cain to taki kozak, że w rewanżu może i Werduma w samej stójce rozpykać nie wiadomo.

Cain mówił u Helwaniego, że zmienił kompletnie przygotowania i dba teraz o swoje ciało żeby się nie przetrenować, może pare lat utrzyma się bez kontuzji (tak wiem ciężko).

Jak Browne wygra z Werdumem to Cain powinien TSa dostać, jak Werdum wygra to Werdum powinien dostać proste.


Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2016-09-09 11:30:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Fabricio Werdum do Travisa Browne: Połamię ci twarz i żebra, klaunie!

Podczas konferencji prasowej przed UFC 203 doszło do zgrzytu między Fabricio Werdumem i Travisem Browne.

Fabricio Werdum wyszedł do staredown’u w bojowym nastroju i chociaż nie doszło do przepychanki fizycznej, to „Vai Cavalo” miał trochę do wykrzyczenia w stronę Travisa Browne. Więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Yoshi zdradź patent jak robisz hiperłącze, zamiast wklejać tradycyjny linkacz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4544 Napisanych postów 35813 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263222
Dremor
Yoshi zdradź patent jak robisz hiperłącze, zamiast wklejać tradycyjny linkacz?

.

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4544 Napisanych postów 35813 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263222

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Można kibicować Punkowi ale czy widzieliście walki Galla? I tarczowanie/sparingi obu? Ja stawiam na Galla

A co do Werdum vs Cain 2 to też uważam że Cain (w formie) dałby radę obalać Werduma, nie dać się poddać i łoić gnp
1

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4544 Napisanych postów 35813 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263222
Puar
Można kibicować Punkowi ale czy widzieliście walki Galla? I tarczowanie/sparingi obu?





Tak szczerze mówiąc jak oglądałem te materiały cm punka, z przygotowań / życia itd to chłop wydaje się na prawdę spoko gościem

Ale w walce IMO polegnie

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Też stawiam na Galla, ale kibicuje Punkowi.
Wygra Gall - fani z WWE, którzy kupią PPV dla Punka zobaczą (ci co nie wiedzą) ile warte to WWE skoro gówniarz spoza 40stki UFC go np zdemoluje w 1 minucie.
Wygra Punk - duży upset, jego następna walka to kolejny duży hajs i wielkie wydarzenie, no i Punk wydaje się spoko gościem, który dołączyłby do Lesnara jako tych co w MMA odnieśli sukces (przynajmniej w przypadku Punka jakiś sukces)

Jednak po tym co widziałem u obu to Gall go raczej zdeklasuje, stawiam, że wygra przez mataleo w pierwszej połowie 1 rundy xD

Swoją drogą ciekaw jestem PPV. Bez Punka same 2 główne walki ciężkich robią nawet 500k z Faberem. Z Punkiem na bank będzie ponad 1kk, pytanie o ile więcej.

Wgl ciekawe czy Punk zrobi wagę, jak nie zrobi wagi to już na bank będę pewny, że tą walkę przegra i to jego ostatnia walka w MMA.


Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2016-09-09 13:50:51
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pieniądz ;-) Nowy Floyd !!

Następny temat

UFC on FOX 21: Maia vs. Condit

WHEY premium