SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 203: Miocic vs Overeem 10 września w Ohio

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30664

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
jak walka będzie trwała dłużej niż 1 rundę to idę o zakład, że spróbuje obalenia.

no i war CM Punk. Licze na niego, zmienił WWE dla prawdziwej walki więc szacunek mimo kasy, której dostawał w WWE. Jak Gall wygra to każdy będzie miał wyj**ane a jak CM Punk wygra to będzie ciekawie. Poza tym wg mnie to spoko gość i mu kibicuje, widać że COŚ umie z resztą już trenuje sporo czasu w mocnym gymie więc musi robić postępy. Pasa nie zdobędzie, dywizja dzików, ale jakichś z top 40 MOŻE pokona albo zostanie pokonany, zobaczymy..


Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2016-09-07 00:20:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Miocic music uwazac jesli zechce isc po obalenie zeby nie zebrac kolana jak Latifi

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245


1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Umie? Widziałeś ten dokument o nim?
W stójce ja bym z nim nawiązał walke jak nie zabił go.
Parter nie wiem, tak tego nie widać z resztą nie śledziłem więcej.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
No wygląda stójkowo mizernie, nogi w tyle, cepy, ale wg mnie bardziej skupiają się na parterze i obaleniach.

Grind, z tym kolanem faktycznie, to może być świetna broń na obalenia Miocica - on nie ma tak wyrafinowanych zapasów jak Cain, raczej obala z przewidywalnych płaszczyzn.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Dremor


Grind, z tym kolanem faktycznie, to może być świetna broń na obalenia Miocica - on nie ma tak wyrafinowanych zapasów jak Cain, raczej obala z przewidywalnych płaszczyzn.


Dlatego mysle ze nie bedzie obalac, ryzyko ko na miejscu. Reem teraz jest szybki. Przynajmniej ja na miejscu jego yrenera bym mu kazal nie obalac, ze wzgledu na duze ryzyko.

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4552 Napisanych postów 35820 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263272


2

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Ben Rothwell chciałby zmierzyć się ze zwycięzcą pojedynku, Travis Browne vs Fabricio Werdum

Ben Rothwell planuje powrócić do Oktagonu na początku 2017 roku.

Ben Rothwell (36-10) miał zmierzyć się z Fabricio Werdumem na UFC 203 niestety lekarze nie wyrazili zgody na walkę z powodu urazu łąkotki.

"Teraz przyszedł czas na leczenie, a jeżeli chodzi o walkę z Juniorem Dos Santosem to czuję się bardzo smutny ponieważ to była wielka szansa dla mnie." Więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Rothwell nie ma czego szukac z top 5, jego "Walka" z JDS pokazala jak mu daleko do elity. Caly jego "sukces" oparty na twardym lbie. Cardio, game plan, stojka daleko od topu


Zmieniony przez - grind w dniu 9/7/2016 7:30:40 PM

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Cain Velasquez: Nikt mnie nie trafi kiedy jestem w pełni przygotowany

Stipe Miocic będzie po raz pierwszy bronił tytułu wagi ciężkiej na gali UFC 203, a jego rywalem będzie Alistair Overeem. Sprawdźmy co na temat tej walki ma do powiedzenia Cain Velasquez.

Były mistrz wagi ciężkiej Cain Velasquez docenia umiejętności zarówno aktualnego mistrza Stipe Miocica jak i pretendenta Alistaira Overeema. Mimo tego, Cain czuje, że to on jest najlepszym zawodników dywizji ciężkiej.

„Ludzie wiedzą, że jeśli jestem przygotowany na 100 procent do walki, to nikt nie jest w stanie mnie trafić. Z takim nastawieniem wychodzę do codziennych treningów.” Więcej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pieniądz ;-) Nowy Floyd !!

Następny temat

UFC on FOX 21: Maia vs. Condit

WHEY premium