SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 160 - wyniki i dyskusja

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 32368

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080



Czyli nie ma odwrotu od trylogii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
JDS cholernie nie leży stylistycznie Werdumowi, ich druga walka skończyła by się jak pierwsza. Dlatego wole Cain vs Werdum bo nawet jeśli obali meksykanin, to ma światowej klasy grapplera na plecach, wątpię żeby zaryzykował, a w stójce Werdum zrobił kosmiczne postępy wiec dobra by walka była
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
JDS tak jak przewidywałem. A żeście sie tak napalali wszyscy że Hunt go posadzi itd Cain jednak zrobił swoje i pokazał Stopie gdzie jego miejsce, szkoda, liczyłem na jakąś niespodzianke od BF, już nawet nie musiał wygrywać ale mógł troche powalczyć i nosa Cainowi utrzeć.

Noons idealnie jak typowałem nie miał nic do powiedzenia.

TJ Grant mnie bardzo pozytywnie zaskoczył, ale niech jeszcze taki hop do przodu z walką o tytuł nie będzie. Jeszcze powinien zawalczyć z kimś z czołówki a nie już mu sie titleshot marzy.


Teraz Cain-JDS III, troche lipa bo miał być Werdum jak wygra z Nogiem, ale z drugiej strony sie ostatecznie okaże kto byc lepszy koks w ciężka waga a Werdum ze zwycięzcą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Mam nadzieję, że znów Cain wygra. Ale fakt jest taki, że kto wygra ten jest w końcu lepszy, o ile obaj w dobrej formie wyjdą. Do pierwszej Cain wyszedł bez ognia w oczach, jakiś taki niepewny, w rewanżu JDS smęcił że był w depresji później... ZObaczymy.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2409 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17443
Może na trylogii się to nie skończyć

"Everyone has a plan until they get punched in the face."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1914 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36729
JDDS nie wygra 3 walki, jeśli nie popracuje nad walką w klinczu i dirty boksem. W 3 czy tam 4 rundzie ich ostatniej walki kilka razy łokciem uderzył Caina. Taktyka uciekania i walki na wstecznym się z Cainem nie sprawdza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2409 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17443
Jak Cain by pokonał ponownie JDS'a, to chyba następny w kolejce będzie Werdum. I to będzie arcyciekawa walka.

"Everyone has a plan until they get punched in the face."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wołałbym teraz Werduma po wygranej z Nogiem niż kolejny raz JDS
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chyba nie doceniłem JDS'a. To on ustrzelił Hunta.dobry game-plan i szybkosc skasowały M.Hunta. Dalej kibicuje samoa, a Junior zapracował na szacun. dobry ciekawy fight



Ciesze sie ze Cain upokorzył Stope. Pokazał, Antonio że grają w innych ligach. Chętnie zobacze BF-Ali 2 albo BF-Hunt
...
Napisał(a)
Usunięty przez raKhu1 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 29
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 160 - relacja na żywo

Następny temat

KSW24 28 września w Łodzi

WHEY premium