SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 160 - wyniki i dyskusja

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 32312

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
Przez przypadek wygrał, ale wcale tego nie chciał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 762 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7752
Toż to Big Foot 2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1815 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35261
Ludzie przejrzyjcie na oczy , JDS wygrał tylko i wyłącznie dlatego że Hunt nie miał już sił
To tak jakby powiedzieć że w Cain vs JDS 2, Cain wygrał tylko dlatego że Cigano szybko się zmęczył... Wygrał bo był tego dnia lepszy i tyle... osiągnął to między innymi dzięki temu że był lepiej kondycyjnie przygotowany, ale to mu w niczym nie umniejsza, zresztą już pierwszą rundę wygrywał, nie wiem czego nie skończył jak trafił raz porządnie Marka, drugiej rundy szczerze nie widziałem, ale też z tego co komentatorzy mówili na pkt wygrywał...

,,chodzić już umiem, teraz chce umieć latać" Eldoka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
nie skończył w 1wszej bo nie dał rady?bo hunt ma łeb z tytanu, po tym overhandzie równie szybko wstał jak padł :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
http://2.bp.blogspot.com/-8nCZuk4qc5I/UaGHs0DYlFI/AAAAAAAAi6o/O5-FDhLPBPk/s1600/Junior dos Santos vs. Mark Hunt 3.gif

Zmieniony przez - xper w dniu 2013-05-27 00:00:35

k***a gif nie działa ,sry duble...



Zmieniony przez - xper w dniu 2013-05-27 00:02:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1815 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35261
Mi nie chodziło o to dlaczego on po tym wstał, tylko dlaczego JDS nie wykorzystał okazji, nie doskoczył i zakończył walkę...

,,chodzić już umiem, teraz chce umieć latać" Eldoka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
_radek
Ludzie przejrzyjcie na oczy , JDS wygrał tylko i wyłącznie dlatego że Hunt nie miał już sił
To tak jakby powiedzieć że w Cain vs JDS 2, Cain wygrał tylko dlatego że Cigano szybko się zmęczył... Wygrał bo był tego dnia lepszy i tyle... osiągnął to między innymi dzięki temu że był lepiej kondycyjnie przygotowany, ale to mu w niczym nie umniejsza, zresztą już pierwszą rundę wygrywał, nie wiem czego nie skończył jak trafił raz porządnie Marka, drugiej rundy szczerze nie widziałem, ale też z tego co komentatorzy mówili na pkt wygrywał...

Wiadomo, ale podejrzewam że ta wypowiedź którą zacytowałeś to była ironia

Mi nie chodziło o to dlaczego on po tym wstał, tylko dlaczego JDS nie wykorzystał okazji, nie doskoczył i zakończył walkę...

Doskoczył ale Hunt się szybko pozbierał. Szkoda że w tamtym momencie Junior kolanami nie nawalał

Zmieniony przez - Puar w dniu 2013-05-27 00:28:25

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1970 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45643
Biały19894
Jak już gdybamy, to zobaczymy jaki wróci Reem po tym treningach w Holandii z Harim. Nadal liczę, że ubije Juniora, wcześniej czy później.

Zmieniony przez - Biały19894 w dniu 2013-05-26 22:24:30


Hari ostatnio nie popisal sie, wiec Koniowi to tak nie sluzy ;)


Biedny Huncio z tym palcem i takim ko :> Liczylem ze pod ta siatke trafi i powie na koniec te jego elokwentne good/yeh

kiedy upadnę
to wstanę
wtedy masz przej**ane


tak długo, jak walczysz, jesteś zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 338 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14298
_radek
Mi nie chodziło o to dlaczego on po tym wstał, tylko dlaczego JDS nie wykorzystał okazji, nie doskoczył i zakończył walkę...


na tym gifie:

wygląda to jakby JDS myślał, że to już koniec i w pierwszej chwili podnosi rękę w górę, zamiast ruszyć na Hunta
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 160 - relacja na żywo

Następny temat

KSW24 28 września w Łodzi

WHEY premium