SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 160 - wyniki i dyskusja

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 32165

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Cain vs Silva- miazga tak jak myślałem, wg mnie przerwanie nie było kontrowersyjne, bywały dużo gorsze. To co ciekawe, to że Cain ma dobry ten prawy prosty. Dokładnie ten sam cios, był przełomowy w rewanżu z JDS.


Hunt vs JDS- było niestety tak jak się obawiałem, czyli Hunt daje radę, ale jednak młodość, szybkość i ogólnie wigor JDS-a zrobiły swoje.
Zabrakło cardio = stanie jak kołek = zero presji = ideał dla JDS-a.

Póki miał cardio nie było źle, ale wiek robi swoje. Zawodnikiem mma jest na pewno bardziej przekrojowym i lepszym niż kiedyś, ale jest po prostu stary i ciała nie oszukasz. Silny w chvj, szczena mocna, ale wolny i niezbyt dobre cardio. Przynajmniej na tle JDS-a, któremu szybkość odmówić nie można. Myślałem że Hunt da radę utrzymać dobre tempo 2 rundy, ale dał radę tylko jedną.

Glover spoko walka, nie widzę go z JJ, ale zaczynam go nawet lubić;)

TJ Grant
genialnie, po tych pierwszych bombach od MAynarda myślałem że będzie szybkie KO na nim, a tu dokładnie odwrotnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
Ja to widzę tak:

Cain - JDS III,

Cormier - Werdum,

i potem zwycięzcy między sobą (co moze byc szczegolnie ciekawe przy zwyciestwach JDsa i Cormiera)

w miedzy czasie proponuje BF - Hunt no i mamy zaklepane Overeem - Browne, wiec cos w tej HW się teoretycznie będzie jeszcze jakis czas działo

Overeem ze wzgledow marketingowych pewnie i tak po ew. wygranej nad Browne dostanie TS (za duzo hajsu w niego wsadzili, a on poki co go nie zwraca )

Zmieniony przez - annihilus w dniu 2013-05-26 12:30:46

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 259 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7271
Cain vs Silva - chyba jaja sobie robią ci, którzy mówią, że przerwanie było za wcześnie. Cain wpakował kilkanaście ciosów w łeb BigFoota, bez żadnego odzewu. Po paru ostatnich Silva już tylko położył łeb na macie i osłaniał się ręką. Przerwanie bardzo dobre.

JDS vs Hunt - cóż, wynik był do przewidzenia, choć trzymałem mocno kciuki za Marka. Najbardziej podobało mi się to, że bez kompleksów nawiązał walkę w stójce, nie cofał się, tylko JDS był po prostu za szybki.

Wiem, że już zapowiedziane jest Cain vs JDS, ale prawdę mówiąc zaczyna mnie nudzić ta saga. W ciężkiej zrobi się niedługo tak jak kilka lat temu, kiedy Arlovski i Sylvia ze sobą ciągle walczyli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1750 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23076
dopiero ściągam , a w sumie zaskoczony wynikami nie jestem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
prorok z Ciebie, albo wrozbita maciej

Zmieniony przez - Grócha w dniu 2013-05-26 12:45:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
ale to jest serio ciekawa sytuacja z tym Cainem i JDSem,no bo w zadnej innej dywizji nie dzieje sie podobnie,a tutaj mozemy miec srednio jeden pojedynek rocznie miedzy nimi

sa raczej za mocni na reszte,i chocby przegrali co jakis czas z kims tam,to raczej bez problemu znow beda dochodzili do TS'a,co bedzie ewenementem jednak,bo Cain-JDS VII to dosyc nietypowe zjawisko.

aha,no i jednak sie potwierdzilo,ze Cigano nie bedzie juz chcial nigdy walczyc w stojce po przegranej z Cainem i ze bedzie za wszelka cene szukal parteru,takze zwracam honor zdaje sie,ze Lexowi to juz nie ten sam zawodnik...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 96 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4608
JDS - HUNT
JDS zasłużone zwycięstwo, cały czas dobrze punktował. Nie wiem czy dobrze pamiętam, walkę oglądałem mocno zaspany, ale przypominał mi troszkę machidę - bardziej był nastawiony na kontre niż na atak...
Obrotówka u JDS - zawodnika, który nawet low kicków za bardzo nie używał do tej pory xd

Cain - Silva
Walka może i krótsza od poprzedniej, ale jak dla mnie big foot zaprezentował się dużo lepiej Obronił obalenia, coś próbował robić... Taki cios może wpaść w 30 sekundzie, albo w ostatniej minucie, ale do tego momentu nie było jakiejś wielkiej przewagi ze strony Caina. Nie mniej wygrana zasłużona.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Co do niewyspania to ja pierwszy raz od dawien dawna oglądałem wyspany galę.

Poszedłem w kimę o 23, obudziłem się 3.15, potem po gali znowu kima, wstałem o 10 i w ogóle nie jestem spiący. CUD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 96 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4608
Szczęściarz ;) ja po 4h snu poszedłem na 14h do pracy, wróciłem o 8 i tak siedziałem, bo bałem sie ze jak zasne to nie wstane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1914 Wiek 4 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36729
Piękny dzień, wszystkie moje przewidywania się sprawdziły! Junior bez dwóch zdań ma najlepszą stójkę HV. To nie jest tak, że nie lubię Hunta, po prostu wkurzało mnie gadanie które pojawiało się od kilku lat, że Hunt ma lepszą stójkę od JDS. Myślę, że ta walka rozwiała wszystkie wątpliwości.

Druga walka to BF vs Cain, pisałem, że to zestawienie to kompletna pomyłka. BF nie ma argumentów na Caina, podobnie zresztą jak na JDS'a i sądzę, że również na Nelsona, Hunta.


Jedyne czego się teraz obawiam, to JDS vs Cain 3, po prostu nei chce tej walki! Chce zobaczyć Caina w końcu z kimś o odmiennym stylu, najlepiej Werdumem, może bykiem Reemem. To byłoby coś!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 160 - relacja na żywo

Następny temat

KSW24 28 września w Łodzi

Wiecej