SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 154 – wyniki i dyskusja po gali

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6917

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
jesli GSP nie wezmie walki z Silva(a nie wyglada jakby specjalnie mu na niej zalezalo,nie ma sie co dziwic zreszta),to chociaz wolalbym go zobaczyc z Diazem,to musi dostac walke z Hendricksem jak dla mnie. Diaz na wlasne zyczenie stracil szanse na walke o tytul,pozniej zawieszenie,wiec sory,ale musi cos najpierw wygrac,a GSP nie bedzie czekal rok na rywala (pewnie tyle by to trwalo,gdyby zestawic Hendricksa z Diazem o TS'a) i moze byc ciekawie,jesli faktycznie Johny ma tak dobre zapasy,bo w stojce jest w stanie usadzic kazdego,i to bez wzgledu na to czy wszyscy wiedza o jego lewej rece,czy nie

zwlaszcza,ze Żorż nawet jesli go przewroci to i tak pewnie nic w tym parterze nie zdziala jak zwykle,wiec przy 5 rundach szansa na wylapanie czegos jest spora biorac pod uwage czas jaki Hendricks potrzebowal,zeby pokonac 3 z ostatnich 5 przeciwnikow (3x pierwsza runda). no ale zobaczymy ,bo znajac Dane,to moze zaskoczyc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
Super ME. Milo sie ogladalo te 5 rund. High kick Condita rzeczywiscie mogl byc niewidoczny, bo wygladal tak jakby Condit chcial zrobic obrot i w ostatniej chwili noge podniosl Hitman ladne KO wylapal^^ Teraz czekam na Diaza, moze byc z Kosem, a potem walka o pas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Tylko gorzej jak Kos by chciał Diaza zależeć i by mu się to udało. Straszne by to było Hendricks ma dobre zapasy, obalał spokojnie Kosa i z tego co pamiętam bronił obalenia ze strony Josha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
no i wtedy dostalby trzecia walke z GSP i kolejne 5 rund,dlatego do tego zestawienia nie moga dopuscic po prostu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Oj nie nie, ja dobrze pamiętam walkę Hendricksa z Kosem. Pomijając to, że była nudna to było tam split decision, Hendricks wypadł słabo, a decyzja równie dobrze mogła być dla Kosa...

Ale nokaut na Fitchu i Kampmannie kwalifikują go do TSa i to JUŻ. A nie żaden Anderson Silva, sranie w banie. Wszyscy chcą Jones vs Silva, nikt nie chce Silva vs GSP...

To tak jakby GSP wyzywał do walki Edgara, albo lepiej Aldo

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2012-11-18 17:16:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
Mysle, ze Kosa to Diaz by poddal, albo w stojce mu troche naj**al Mi tez sie nie widzi walka GSP z Silva. Zbyt duza roznica warunkow fizycznych. Lepiej zrobic Jones vs Silva, a GSP niech walczy z Diazem i Hendricksem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683


ale jak wiemy liczy sie przede wszystkim hajs,a Spider ma duze parcie na superfight(ciekawe czemu nie z JJ... ),wiec moze zdarzyc sie wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Kurde a ja jak oglądałem Kos vs Hendricks to mi się wydawało, że Hendricks to dominował i nie byłem zdziwiony werdyktem dla Hendricksa. Chyba, że mi się coś poj**ało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1441 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25236
Tylko, że walka Silvy z GSP mogłaby się potoczyć różnie, a Silva Jones, to nie będę w ogóle się rozpisywał, bo to byłby gwałt. Dlatego Silva chce superfight z mniejszym i UFC też tego chce, bo byłby większy hype.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
Kos wygral walke z Hendricksem. Sedziowie mieli cos ze wzrokiem :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 154: GSP V Condit live!

Następny temat

MMA Attack 3 – 27 kwietnia, Katowice.

WHEY premium